Nie tylko w sklepy przygotowały promocje z okazji Black Friday, który już 29 listopada. Swoje oferty specjalne wypuścili też legalni bukmacherzy. Wśród nich jest również BetClic, który oferuje zwrot podatku do równowartości 100 PLN!

BetClic bonus na Black Friday!

Kod promocyjny BetClic

Do skorzystania z promocji bukmachera BetClic z okazji Black Friday niezbędne jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego tej marki, które można założyć w kilka minut na oficjalnym portalu internetowym – www.BetClic.pl.

Na nowo zarejestrowanych graczy poza bonusem bukmacherskim na Black Friday czeka też standardowa oferta powitalna, w ramach której można zgarnąć cashback za pierwszy zakład online, o ile ten okaże się przegrany.

Wpisując w formularzu rejestracji kod promocyjny o treści „KOD510” gracz może liczyć na zwrot stawki (pomniejszonej o podatek – 12%) do kwoty maksymalnej 510 PLN.

WAŻNE! Z kodu promocyjnego można skorzystać tylko na etapie otwierania konta. Po zakończeniu tego procesu powrót do opisanego cashbacku nie będzie już możliwy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetClic bonus na Black Friday

Przechodząc do tytułowej promocji, bukmacher BetClic Polska oferuje zwrot równowartości podatku za kupony postawione w dniu 29 listopada 2019 roku do kwoty maksymalnej 100 PLN.

Przykładowo: Stawiając kupon za 500 PLN na podatek od zakładów wzajemnych zostanie potrącone 12%, czyli 60 PLN. Środki te wrócą do gracza w formie bonusu bukmacherskiego, o ile zakład wpisze się w warunki promocji.

O jakich warunkach akcji bonusowej wspomina regulamin? W zasadzie sprowadzają się one do kursu minimalnego, który wynosi 1,50. W pozostałych obszarach niemal pełna dowolność.

W Betclic bonus na Black Friday kwalifikują się zarówno zakłady na żywo, jak i te z oferty przedmeczowej. Równie dobre są single, co zakłady wielokrotne.

Należne premie bukmacherskie z tytułu swoistego zwrotu podatku mają zostać wypłacone najpóźniej we wtorek 3 grudnia.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTylko do 19 listopada zakład bez ryzyka do 200 PLN w STS!
Następny artykułJoker zakłady bukmacherskie. Jakie szanse na Oscara? Betfan ma już kursy!