Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Nie każdy początkujący zawodnik jednak wie o tym, iż w Polsce można korzystać z usług wyłącznie tych bukmacherów, którzy posiadają specjalną licencję od Ministerstwa Finansów. Obstawianie zakładów w nielegalnych firmach bukmacherskich może mieć dla nas daleko idące, przykre skutki prawne. Na szczęście, w naszym kraju istnieje cała masa firm bukmacherskich posiadających te uprawnienia. W tym gronie znajduje się na przykład Betclic.

Betclic - czy to bukmacher, u którego opłaca się założyć konto?
Betclic – czy to bukmacher, u którego opłaca się założyć konto?

Betclic – najważniejsze informacje. Czy Betclic to legalna firma bukmacherska?

Legalność firm bukmacherskich to najistotniejsza kwestią, którą należy zweryfikować każdorazowo przed rejestracją. Czy Betclic jest legalnym bukmacherem w Polsce? Dla wszystkich fanów tej firmy mamy dobrą wiadomość: jest to w pełni legalny bukmacher, u którego można rejestrować się bez żadnych obaw.

Polacy musieli trochę poczekać na powrót Betclica do legalnych firm bukmacherskich, jednak opłacało się. Betclic wśród legalnych bukmacherów znalazł się 26 września 2018 roku. Wtedy to uzyskał specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Strona internetowa Betclic pojawiła się dopiero w lipcu 2019 roku. 

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Starsi gracze z pewnością pamiętają, że marka Betclic istniała w naszym kraju także kilka lat temu. Bukmacher jednak zdecydował się na wycofanie z polskiego rynku ze względu na nową ustawę antyhazardową, która nałożyła na niego mnóstwo rygorystycznych obowiązków. Domena Betclic przez jakiś czas widniała na liście rządowego rejestru zakazanych domen. Fani tego serwisu ucieszyli się jednak, gdy usłyszeli, iż Betclic wraca na polski rynek. www.Betclic.pl to strona internetowa tego bukmachera.

Strona internetowa Betclic – jak się prezentuje?

Strona internetowa Betclic znajduje się pod adresem www.Betclic.pl. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, iż prezentuje się ona bardzo podobnie do tej, która istniała kilka lat temu. Taka decyzja władz Betclic była bardzo dobra. Dzięki niej starzy gracze tego bukmachera z sentymentem będą patrzyli na tego bukmachera i jeszcze chętniej podejmą decyzję o utworzeniu tam swojego konta gracza.

Układ strony bukmachera Betclic nie różni się znacząco od układów, które są stosowane przez inne polskie firmy bukmacherskie. Po lewej stronie ekranu możemy zapoznać się z dostępną listą dyscyplin do obstawiania w Betclic, zaś po środku jest baner w którym prezentowana jest oferta powitalna. Wszystkie komunikaty na stronie internetowej Betclic są prezentowane w sposób przystępny i czytelny, co powoduje, że ma ona bardzo dobre opinie. Dominującym kolorem na stronie jest czerwień. Widać, że pracowało nad nią grono doświadczonych ekspertów znających się na swoim fachu jak nikt inny. 

Jaką ofertę dla graczy ma firma bukmacherska Betclic?

Oferta bukmachera Betclic jest bardzo interesująca. Trzeba jednak zauważyć, iż nie jest ona jeszcze w pełni dopracowana. Firma cały czas wprowadza kosmetyczne poprawki, które mają na celu jak największe uatrakcyjnienie jego oferty. W Betclic Polska jest aż 40 dyscyplin do obstawiania, co w porównaniu z innymi firmami bukmacherskimi jest bardzo dobrym wynikiem. Są tutaj oczywiście najpopularniejsze sporty takie jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, baseball, ale można również obstawiać te, które cieszą się mniejszą popularnością. Mowa tutaj o petanque, żeglarstwie i biathlonie.Najwięcej zakładów w Betclic dotyczy oczywiście piłki nożnej. Dotyczy to zarówno zdarzeń na żywo jak i przedmeczowych. 

E-sport w Betclic 

Na ten moment Betclic ma całkiem ciekawą ofertę e-sportu. Możemy obstawiać tutaj gry takie jak CS GO, League of Legends, Overwatch czy Starcraft 2. Lista dostępnych tytułów cały czas jest poszerzana, dlatego warto śledzić witrynę Betclic na bieżąco. 

Czy w Betclic są sporty wirtualne?

Niestety, fani sportów wirtualnych mogą czuć się zawiedzeni. W Betclic Wirtualne Sporty nie są dostępne. Chodzą jednak pogłoski mówiące o tym, iż w przeciągu kilku najbliższych miesięcy bukmacher wprowadzi u siebie tę funkcjonalność. Jeśli tak będzie, Betclic opinie wśród graczy uwielbiających sporty wirtualne będzie miał bardzo dobre.

Betclic promocje
Betclic promocje

Jakie są bonusy dla  użytkowników bukmachera Betclic? 

Betclic tak jak inne firmy bukmacherskie stara się przyciągnąć do siebie duże grono zawodników ciekawymi promocjami i bonusami na start. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Cashback do 550 złotych w Betclic – zasady

Cashback do 550 złotych to niezwykle interesująca propozycja bukmachera Betclic. Polega ona na tym, że każdy nowy gracz dostaje zakład bez ryzyka do 550 złotych. Jeśli wpłacimy 550 złotych i przegramy, wówczas nic nie tracimy i otrzymujemy zwrot postawionych środków na konto.

Do odebrania bonusu potrzebny jest kod promocyjny KOD550. Wpisać go naprawde łatwo, a poniżej pokazujemy, gdzie dokładnie należy to zrobić, by aktywować premię dla nowych klientów:

betclic kod promocyjny 2020
betclic kod promocyjny 2020

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic z promocją na europejskie puchary
Następny artykułJak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS, Fortuna
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)