Obstawianie u bukmachera BetClic w stylu VIP? Jeżeli nie masz konta, możesz już teraz poznać specjalny kod promocyjny dla nowych graczy!

BetClic konto VIP. Kod promocyjny 2019
BetClic konto VIP. Kod promocyjny 2019

BetClic bonus VIP

Bonus BetClic interesuje bardzo wiele osób. Coraz więcej pisze się jednak o dodatkowych korzyściach, które można otrzymać przy dokonywaniu rejestracji u tego bukmachera. A jak dokładnie to wygląda?

Jeżeli konto VIP BetClic kojarzy ci się z jakimś dedykowanym portalem, super kursami bukmacherskimi czy licznymi promocjami ekstra – nic z tego! Na ten moment takie coś nie ma miejsca.

Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie warto zawracać sobie głowy ofertą opisywanej marki. Darmowe konto bukmacherskie BetClic to po prostu wystarczająco dużo możliwości, by nie trzeba było tworzyć niczego dla tak zwanych VIP-ów!

Promocje bukmacherskie BetClic VIP

Chociaż nie istnieją na ten moment specjalne „kluby graczy” i tym podobne, nie jest powiedziane, że nie zmieni się to w przyszłości. Można być pewnym za to, że aktywni gracze będą mogli korzystać ze znacznie większej liczby promocji.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BetClic.pl, pamiętaj, że przy rejestracji nadal możesz wpisać kod promocyjny. Jest to coś dla tych, którzy od samego początku chcą pokazać, że nie są jak wszyscy inni typerzy!

Aktualny kod bonusowy BetClic to „BETONLINE„. Wpisuje się go w odpowiedniej rubryce w formularzu rejestracyjnym – jest tylko jedna taka możliwość i jedynie przy zakładaniu konta!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic konto VIP. Kod promocyjny 2019
5 (100%) 2 vote[s]