We wtorek i środę rozegrane zostaną pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA, w czwartek do gry po przerwie zimowej wrócą zespoły rywalizując w Lidze Europy. To właśnie z tej okazji legalny bukmacher BetClic Polska przygotował ofertę specjalną dla swoich graczy.

BetClic z promocją na europejskie puchary

Combi Crush na Ligę Mistrzów od BetClic

Tytułowa oferta specjalna legalnego bukmachera online BetClic na europejskie puchary dedykowana jest wyłącznie pełnoletnim graczom, którzy posiadają już swoje konto online w serwisie internetowym opisywanego operatora zakładów wzajemnych. Co poza posiadaniem konta trzeba zrobić, żeby móc z niej skorzystać?

Po zalogowaniu się na internetowe konto bukmacherskie użytkownicy zainteresowani skorzystaniem z promocji muszą się do niej po prostu zapisać na podstronie akcji, którą można znaleźć w parę sekund w zakładce „PROMOCJE” na stronie głównej oficjalnego portalu bukmachera. To tam należy kliknąć w baner „DOŁĄCZ TUTAJ” .

To jednak nie wszystko. Kolejnym krokiem jest postawienie kuponu kwalifikującego ze środków własnych (nie promocyjnych. Taki zakład musi spełniać kilka warunków, które zostały wyłożone w regulaminie. O czym dokładnie mowa?

Musi być to kupon wielokrotny z co najmniej pięcioma zdarzeniami z oferty przedmeczowej na LM i LE (18-20 lutego), które będą posiadały łączny kurs minimalny 5,00. Ponadto określona została stawka minimalna, która wynosi 50 PLN.

WAŻNE! Jeśli jeden z kuponów kwalifikujących okaże się przegrany, gracz otrzyma cashback formie bonusu bukmacherskiego na zakłady sportowe w maksymalnej wysokości 50 PLN. Każdy uczestnik akcji z może otrzymać tylko jeden zwrot!

Zwrot stawki za przegrany kupon w ramach opisywanego promo podlega obrotowi w zakładać sportowych (6x @2,00) zanim jego wypłata na konto bankowe gracza będzie możliwa. Uczestnik ma na to 7 dni!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetClic z cashbackiem na start

Nowi klienci marki BetClic mogą także skorzystać z cashbacku na pierwszy zakład online w serwisie internetowym. Aby tak się stało niezbędne jest użycie kodu promocyjnego już na etapie rejestracji konta!

Po wpisaniu kodu promocyjnego o treści „KOD550” w razie przegranej gracz może otrzymać maksymalnie 550 PLN zwrotu stawki netto, czyli pomniejszonej o 12% podatku od gier i zakładów wzajemnych.

Nowi użytkownicy portalu bukmacherskiego BetClic mogą także korzystać ze wszystkich innych ofert promocyjnych, które są dostępne dla stałych graczy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkstraklasowy pewniak i Happy Hours – promocje Fortuny na start rundy wiosennej
Następny artykułBetclic – czy to bukmacher, u którego opłaca się założyć konto?