Po trzech tygodniach przerwy zmagania wznowią najlepsze klubowe rozgrywki w świecie futbolu – Liga Mistrzów UEFA. Legalny bukmacher BetClic przygotował z tej okazji specjalne promo.

BetClic z promocją na Ligę Mistrzów. Tylko do 23 października!

BetClic bonus na Ligę Mistrzów

Oferta specjalna przygotowana przez markę BetClic dotyczy wyłącznie spotkań 3. kolejki fazy grupowej UEFA Champions League, a to oznacza, że potrwa jedynie do godziny 23:59 w dniu 23 października (środa).

Mogą z niej skorzystać wszyscy gracze zarejestrowani na oficjalnym portalu internetowym wskazanego operatora zakładów bukmacherskich, o ile zdecydują się dołączyć do promocji poprzez kliknięcie „DOŁĄCZ TUTAJ” na stronie buka.

Opisywaną promocją bukmacherską zostanie objęty kupon wielokrotny składający się tylko i wyłącznie z zakładów na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów UEFA. W grę wchodzą zdarzenia przedmeczowe, jak i z oferty live.

Ponadto zakład promocyjny musi składać się z minimum pięciu zdarzeń o łącznym kursie minimalnym 5,00. Musi być on postawiony za minimum 20 PLN., żeby został zakwalifikowany do akcji.

Zwrot 100% stawki zostanie wypłacony w formie bonusu bukmacherskiego graczom, którzy na kuponie mieli tylko jeden błąd. Maksymalny cashback wynosi 40 PLN.

BetClic nowy kod promocyjny

BetClic – nowy kod promocyjny

Poza okazjonalnymi promocjami jak ta na Ligę Mistrzów, legalny bukmacher BetClic ma też ofertę specjalną dla nowo zarejestrowanych graczy. Można po nią sięgnąć za pomocą kodu promocyjnego.

Podczas rejestracji, która polega na wypełnieniu formularza z danymi osobowymi w serwisie online wspomnianego bukmachera, można opcjonalnie wpisać również hasło KOD510, które uprawnia do skorzystania z oferty powitalnej.

W chwili obecnej mowa o cashbacku do 510 PLN maksimum na pierwszy zakład postawiony po założeniu internetowego konta bukmacherskiego.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPudzianowski twarzą bukmachera Betfan. To ma być współpraca inna od reszty!
Następny artykułBetgames STS – jak grać w karty online?