Bukmacher Betfan i jego bonus powitalny to nawet 3000 złotych. Jeżeli jeszcze tego nie wiesz, musisz wiedzieć, że na zgarnięcie premii masz tylko jedną, jedyną szansę!

Betfan daje 3000 złotych. Jedna, jedyna szansa dla ciebie!
Betfan daje 3000 złotych. Jedna, jedyna szansa dla ciebie!

Betfan bonus powitalny

Chcesz założyć konto u bukmachera? Pamiętaj, by przed zakończeniem procesu rejestracji upewnić się, czy udało ci się zgarnąć wszystko, co tylko możliwe. Przykładem może być Betfan kod promocyjny, który wpisać się da jedynie przy rejestracji!

Hasło bonusowe do Betfan to BETONLINE. Podaje się je w odpowiedniej rubryce formularza online. Bardzo istotne jest to, że sposób ten jest w stu procentach legalny i sprawdzony! Nic też cię dodatkowo nie kosztuje!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Aktualny kod promocyjny Betfan

Bonus powitalny od Betfan to nawet 3000 złotych do zgarnięcia. Kasa do zdobycia jest w następujący sposób:

  • Rejestrujesz konto
  • Wpłacasz pieniądze
  • Obstawiasz za depozyt
  • Zgarniasz bonus 10% od trzech wpłat
  • Grasz za bonus
  • Zdobywasz wygrane większe 10 razy!

I to już wszystko – nic więcej! Aby mieć w bukmacherskim portfelu nawet 3000 złotych na obstawianie, po prostu musimy wykonać te kroki, które przedstawione zostały powyżej.

Bukmacher Betfan jest legalny, dlatego możesz być spokojny o to, iż nie łamiesz u niego prawa. A teraz to, co najważniejsze, czyli fakt, że 3000 PLN to najwyższy bonus powitalny na rynku! I pewnie jeszcze długo się to nie zmieni.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic konto VIP. Kod promocyjny 2019
Następny artykułNie wchodzi jeden mecz – Betclic oddaje całą stawkę!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)