Betgames od STS to legalne karty online na prawdziwe pieniądze. W jaki sposób można w nie zagrać? Podpowiadamy krok po kroku!

Betgames STS - jak grać w karty online?
Betgames STS – jak grać w karty online?

Karty STS obstawianie online

Poker przez internet w Polsce jest jak najbardziej legalny, ale nie mowa tutaj o takiej typowej grze karcianej, w której rywalizujemy z innymi graczami.

W przypadku Betgames STS chodzi o obstawianie tego, która ręka wygra na koniec rozdania. Gracz przygląda się rozgrywce, widzi wszystkie karty, natomiast wszystko sprowadza się do typowania zwycięzcy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jak widać, zrobiono to w taki sposób, by wszystko zgodne było z przepisami prawa, jakie u nas obowiązują. To świetna wiadomość, bo miłośnicy kart raczej nie mają dużego wyboru w naszym kraju.

Betgames STS – jak grać?

Gracze często pytają w kwestii Betgames STS jak grać. Odpowiedź na to nie jest skomplikowana, bo wszystko sprowadza się do wykonania trzech bardzo prostych kroków.

KROK I – Wchodzimy na www.STS.pl i logujemy się na swoje konto. Jeżeli go nie posiadamy, po prostu wypełniamy formularz. Przypominamy, że kod promocyjny „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu.

KROK II – Przechodzimy do zakładki Betgames. Oznaczyliśmy ją czerwoną strzałką.

Betgames STS jak grać. Krok I
Betgames STS jak grać. Krok I

KROK III – Do wyboru mamy jedną z trzech gier. Jeżeli wybieramy, na przykład, pokera, klikamy jedynie „Postaw zakład”

Betgames STS jak grać. Krok II
Betgames STS jak grać. Krok II

KROK IV – Nie pozostaje nam nic innego jak grać i wygrywać! 🙂

Betgames STS jak grać. Krok III
Betgames STS jak grać. Krok III

STS bonus na start – 29 PLN bez depozytu!

Dla nowych graczy bukmacher STS ma nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz specjalną premię 29 PLN bez depozytu. W tym drugim przypadku bonus aktywowany jest jedynie ze specjalnym kodem promocyjnym „BETONLINE„!

UWAGA! Promocja jest aktywna tylko przez pewien czas! Mogą skorzystać z niej także fani obstawia kart na pieniądze!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.