Poniedziałek 21 stycznia to podobno najbardziej depresyjny dzień w 2019 roku. Totolotek ma coś, co może poprawić Ci humor. Zainteresowany ofertą specjalną?

Blue Monday z Totolotkiem - bonus aż do 200 PLN!
Blue Monday z Totolotkiem – bonus aż do 200 PLN!

Przejdźmy od razu do rzeczy, bo akcja z okazji Blue Monday została pomyślana tylko na trzy godziny, a jej zakończenie zaplanowano na godzinę 16:00 w dniu dzisiejszym (poniedziałek 21 stycznia).

Uprawnieni do skorzystania z oferty specjalnej są wszyscy klienci bukmachera Totolotek, którzy zarejestrowali swoje darmowe konto na stronie internetowej marki.

Trzeba jednak pamiętać, że każdy gracz może skorzystać tylko jeden raz z opisywanej promocji. Zastanawiasz się na czym ona konkretnie polega? To banalnie proste, Totolotek oferuje bonus 50% od pierwszego dziś depozytu.

Maksymalna premia to aż 200 PLN, które można otrzymać za wpłatę 400 PLN lub wyższą. Nie oznacza to jednak, że musisz wpłacić aż tyle. Dodatkowe środki na grę można zgarnąć już za depozyt 20 PLN (bonus= 10 PLN).

Na wykorzystanie środków bonusowych gracze mają aż 30 dni. Zanim będzie możliwa ich wypłata na konto bankowe należy dokonać trzykrotnego obrotu w zakładach sportowych.

Na kuponie promocyjnym musi znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie o kursie 2,00 lub wyższym. Więcej szczegółów do znalezienia na portalu internetowym Totolotka.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW forBET darmowy zakład za rejestrację!
Następny artykułWiększe wygrane w aplikacji LvBET!