Dnia 6 stycznia, jak co roku, obchodzimy Święto Trzech Króli. Właśnie z tej okazji legalny bukmacher forBET przygotował konkurs, w którym do zgarnięcia są atrakcyjne bonusy.

Bonus od forBET na Święto Trzech Króli
Bonus od forBET na Święto Trzech Króli

Tytułowa promocja obowiązuje tylko dziś, w niedzielę 6 stycznia, i jest skierowana wyłącznie do klientów marki forBET, więc jeśli jeszcze nie masz konta w tej firmie, a chciałbyś wziąć udział w opisywanej akcji, to musisz je otworzyć.

Zrobisz to dosłownie w kilka minut na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera forBET. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz wykorzystać aktualny kod promocyjny o treści: BETONLINE.

Legalny bukmacher, oferujący również zakłady online, przygotował nagrody dla trzech graczy, którzy trafią dziś najwyższe kursy. Nagrodą dla każdego z nich będzie bonus w wysokości aż 200 PLN! Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w tym wyścigu?

Należy postawić za dokładnie 39 PLN kupon, na którym znajdą się zdarzenia z oferty forBET. WAŻNE! Wszystkie muszą zostać rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 w dniu dzisiejszym! Pamiętaj, że do akcji nie kwalifikują się kupony postawione za środki bonusowe.

Trzej szczęśliwcy, którzy otrzymają premię 200 PLN, na jej trzykrotny obrót po kursie minimalnym 2,00 mają dokładnie 30 dni.

Nie jesteś zainteresowany wyścigiem z okazji Święta Trzech Króli? Twoje prawo, ale pamiętaj, że forBET ma przygotowane dla swoich klientów również inne promocje, które znajdzie na oficjalnym portalu marki.

Konto u legalnego bukmachera forBET założysz na – www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTOTALbet z bonusem na Turniej Czterech Skoczni!
Następny artykułWirtualne Sporty. Bonus 100 PLN w LV BET!