Wtorek 12 lipca to dzień wznowienia rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. Tej daty nie przegapił też legalny bukmacher LvBET, który przygotował ofertę specjalną dla swoich graczy.

Bonus od LvBET na Ligę Mistrzów!
Bonus od LvBET na Ligę Mistrzów!

W ramach tytułowej promocji można zgarnąć nawet 200 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach bukmacherskich. Co trzeba zrobić, żeby to było możliwe. W zasadzie niewiele, bo bonus można zgarnąć już za samą wpłatę.

Na tym w zasadzie można by zakończyć pisanie o bonusie na Ligę Mistrzów UEFA, ale nauczeni doświadczeniem wiemy, że nawet najprostsze rzeczy warto wytłumaczyć: Krok po kroku wygląda to tak:

  • zaloguj się na swoje internetowe konto bukmacherskie w LvBET;
  • dokonaj depozytu minimum 25 PLN;
  • przed zatwierdzeniem wpłaty upewnij się, że zaznaczyłeś opcję ”Bonus do 200 PLN”;
  • bonus będzie dostępny najpóźniej do godziny 23:00 14 lutego.

WAŻNE! Z oferty mogą skorzystać tylko zarejestrowani klienci opisywanej marki, którzy w przeszłości dokonali przynajmniej jednego depozytu na swoje konto internetowe w LvBET.

Nie masz jeszcze swojego konta w tej firmie? Nic straconego. Możesz otworzyć je w każdej chwili na oficjalnej stronie internetowej bukmachera. Na ogół zajmuje to zaledwie kilka minut i jest całkowicie bezpłatne.

Mało tego! Podczas wypełniania można skorzystać z kodu promocyjnego, dzięki któremu w ramach oferty powitalnej można zyskać więcej niż przewiduje to standardowy pakiet. Wystarczy wpisać hasło: BETONLINE.

UWAGA! Opisywana promocja będzie obowiązywać w dniach 12 (wtorek) – 14 (czwartek) lutego do godziny 23:00 i ani minuty dłużej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od STS na dobry początek!
Następny artykułKod promocyjny Fortuna na 20 PLN!