Jest coraz więcej osób, które mają zamiar w całkiem niedalekiej przyszłości zdecydować się na tego buka. Czy Betfan to będzie jednak istotnie dobra decyzja? I to na rozmaitych płaszczyznach? Jak masz nawet minimalne wątpliwości odnośnie tego zagadnienia, to tym bardziej warto przeczytać nasz poniższy artykuł.

Legalny podmiot hazardowy…

Ta sprawa powinna być wyjaśniona już na samym początku. Czy zatem Betfan jest legalny? Zdecydowanie tak. Co to oznacza dla potencjalnego Klienta zainteresowanego takimi właśnie usługami hazardowymi? Możesz się tam nie tylko zarejestrować. Nie ma przeszkód, by potem wpłacać pieniądze oraz wypłacać pomnożone oszczędności. I to nawet w trakcie korzystania ze swojego konta bankowego itp. Na stronie internetowej tego bukmachera jest informacja na ten temat. Ona tak naprawdę zasadniczo rozwiewa już wszystkie wątpliwości. W końcu okazuje się, że Betfan jest w 100% legalny. Ta firma bukmacherska posiada odpowiednie dokumenty i od końcówki października 2018 roku działa na bazie licencji wystawionej przez Ministerstwo Finansów.

Do 2024 roku Betfan będzie operował na mocy tego dokumentu. Następnie ta firma bukmacherska powinna ubiegać się kolejny raz o licencję. Jeśli jednak raz już się jej udało, to potem powinno być o wiele prościej. Klienci nie muszą zatem obawiać się, że nagle zakłady internetowe Betfan znikną z listy legalnych podmiotów hazardowych itd. Nie ma takiej opcji, ponieważ jest to legalna firma działająca zgodnie z naszym prawem.

Świetny cashback na sam początek

Co powoduje, że ogólnie nie brakuje osób decydujących się na usługi tego właśnie bukmachera? Warto zaznaczyć, że Betfan jest nie tylko legalny. Jeśli w czasie zakładania konta wpiszesz odpowiedni kod promocyjny, to otrzymasz m.in. cashback. Jak wysoki? To już zależy od kwoty premierowego depozytu. Minimalnie trzeba wpłacić 50 PLN. Maksymalna stawka jest 12 razy wyższa. Tym sposobem masz zaś okazję zainkasować cashback do 600 PLN. Jeśli nie uda Ci się wygrać na pierwszym zakładzie, to niczym nie musisz się przejmować. W końcu stawka (w razie niepowodzenia) wróci na Twoje konto.

Jakie inne promocje oferuje Betfan?

Profesjonalny, coraz bardziej lubiany bukmacher internetowy Betfan oferuje jeszcze sporo innych promocji. Jeśli wpiszesz właściwy kod „SPORTBETFAN”, to dodatkowo (poza opisywanym powyżej cashbackiem) otrzymasz także zakład bez ryzyka 70 PLN. Co jeszcze jest tutaj oferowane dla każdego nowego Klienta tego podmiotu hazardowego? To podwojenie depozytu. Jeśli zatem zdecydujesz się na kolejną wpłatę, to możesz zainkasować 100% do 1000 PLN. Warunki tej promocji są banalne. Trzeba tylko wpłacić kasę, która potem zostanie podwojona. Minimalnie otrzymasz 100 PLN. Maksymalna stawka to zaś 1000 PLN.

Oferta Betfan robi pozytywne wrażenie

W tym bukmacherze możesz swobodnie typować zakłady przedmeczowe oraz live. Nie brakuje najbardziej popularnych dyscyplin, ale także takich, które na co dzień nie cieszą się aż tak sporym zainteresowaniem. Warto dodać, że w Betfan możesz swobodnie typować także e-sport itp.

Poprzedni artykułProfesjonalne typy bukmacherskie od ekspertów
Następny artykułZakłady sportowe online – jak się za to zabrać?