Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBUK dostępne są na rynku na tyle długo, że można już na ich temat wyciągnąć pewne wnioski. Co gracze sądzą na temat tego portalu – można nazwać go godnym polecenia?

Czy PZBUK to dobry bukmacher?
Czy PZBUK to dobry bukmacher?

PZBUK – legalny bukmacher 

PZBUK to legalny bukmacher, który działa w naszym kraju na podstawie odpowiednich licencji wydawanych przez Ministerstwo Finansów. Na liście wspomnianego resortu nie pojawia się wymieniana przez nas nazwa, a Cherry Online Polska, czyli nazwa spółki, która zarządza Polskimi Zakładami Bukmacherskimi.

Bukmacher PZBUK – warto się rejestrować?

Temu bukmacherowi cały czas czegoś brakuje. Promocji prawie nie ma, kursy niezachęcające. Nic czego już gdzieś by nie było” – opinia jednego z graczy z forum bukmacherskiego BetOnline.net.pl.

Opinie PZBUK to nie wszystko, co interesuje graczy. Wiele osób nie chce czytać długich postów na forach czy artykułów. Chcą za to poznać konkretną odpowiedź, która pozwoli im podjąć decyzję na temat ewentualnej rejestracji.

Czy bukmacher PZBUK to strona internetowa, na której warto założyć konto? Na pewno w sieci informacje na ten temat są podzielone, ale trzeba przyznać, że większość z nich dość negatywnie ocenia tę markę.

Największe wady wymieniane przez graczy to:

  • Mała ilość promocji
  • Mało atrakcyjne kursy
  • Brak Wirtualnych Sportów
  • Słabo rozbudowany system zakładów na żywo
  • Brak nowoczesnych metod płatności

Jakiego bukmachera wybrać? 

Na ten moment PZBUK nie wydaje się dobrą opcją dla graczy – zarówno tych mniej, jak i bardziej wymagających. Jakiego bukmachera warto zatem wybrać, by obstawianie było przyjemnością, a nie koniecznością?

Wśród typerów bardzo dobrą opinią cieszy się bukmacher Fortuna, czyli najstarszy legalny buk internetowy w naszym kraju. Obecnie możecie wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i zagrać w niego bez weryfikacji danych! 🙂

Darmowe konto do obstawiania założysz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki bukmacher jest dla niepełnoletnich?
Następny artykułTOTALbet z bonusem na Turniej Czterech Skoczni!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)