Czy STS to bukmacher posiadający ciekawą ofertę promocji?

STS to bez wątpienia topowa firma hazardowa, która od lat (dokładnie od 1997 roku) działa na terenie Polski. Warto zaznaczyć, że ten podmiot bukmacherski regularnie zdobywa coraz to nowszych Klientów. Są oni zaś przekonywani do rejestracji chociażby poprzez znakomite bonusy. Nie wiesz, czy warto się tutaj zarejestrować? Na pewno po przeczytaniu dzisiejszej lektury będziesz o wiele bliżej poznania odpowiedzi na to pytanie.

Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Zakłady bukmacherskie znajdują się w kręgu Twoich zainteresowań? Warto zaznaczyć, że dużo osób decyduje się na obstawianie w STS. Nie ma tutaj zaskoczenia. Wszak ta firma bukmacherska jest topowa. Generalnie często zajmuje pierwsze miejsca, jeśli chodzi o rozmaite rankingi popularności. Wpływ na tak wysokie lokaty ma na pewno oferta bonusowa. Czas zatem przejść do opisywania poszczególnych promocji! Działająca od około 25 lat firma bukmacherska zapewnia na start m.in. bonus bez ryzyka. Jak natomiast z niego skorzystać w praktyce? Na początek trzeba dokonać rejestracji. A w czasie realizowania tej prostej, nieskomplikowanej czynności musisz zatroszczyć się o odpowiedni STS kod vouchera. Zazwyczaj nie trzeba go wpisywać ręcznie. Wszak przeważnie ten kod jest generowany w sposób automatyczny. O czym jeszcze tutaj nie wolno zapominać? O wpłaceniu depozytu. Jeśli uporasz się z tymi krótkimi, banalnymi formalnościami, to otrzymasz bonus w postaci zakładu bez ryzyka (100 PLN).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Bonus wynoszący nawet… 1500 PLN

Myślisz, że to koniec atrakcji? Mamy zatem dla Ciebie znakomite informacje. W końcu ta firma bukmacherska przygotowała dla swoich użytkowników jeszcze wiele innych promocji. Na pewno STS nie jest zatem przypadkowo wymieniany w gronie najlepszych podmiotów hazardowych na terenie naszego kraju. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje obecnie promocję wynoszącą nawet… 1500 PLN. Trzeba zauważyć, że wymagana jest tutaj rejestracja z bonusem w STS. Musisz zatem mieć konto. Spokojnie, wykonanie tego zadania nie trwa długo. Poza tym ta firma jest całkowicie legalna. Pamiętaj o tym, że później masz 30 dni na dokonanie trzech depozytów. Aby otrzymać trzy bonusy, musisz zatem wykonać trzy wpłaty. To jednak nie koniec wymogów. Istotne jest to, by szybko uporać się z obrotami poprzednimi promocjami. Wszak tutaj tylko pierwsza z nich jest aktywowana automatycznie. Co można zaś konkretnie otrzymać? 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co dodatkowo możesz zainkasować?

Lubisz sporty wirtualne? A może chcesz dowiedzieć się, o co w praktyce chodzi z symulowanymi grami karcianymi z działu Betgames? Jeśli tak, to czeka na Ciebie jeszcze więcej atrakcji. Warto zaznaczyć, że możesz zainkasować po 20 PLN. Zarówno na sporty wirtualne, jak i gry karciane Betgames. Wystarczy tylko zagrać pierwszy kupon. Jeśli okaże się on przegrany, to nie trzeba tego jakoś szczególnie przeżywać. Wszak firma hazardowa STS oferuje zwrot do 20 PLN. W obu tych przypadkach.

Poprzedni artykułAutomatycznie zapisany szkic
Następny artykułJaka przyszłość czeka Lewego w Barcelonie?