To już! Po zaledwie sześciu tygodniach przerwy zimowej na piłkarskie murawy wrócą piłkarze rywalizujący w rozgrywkach PKO Ekstraklasy 2019/2020. Wznowienie zmagań wiąże się z wysypem promocji bukmacherskich. Z tego tekstu dowiesz się, co dla swoich graczy przygotował legalny bukmacher Fortuna.

Ekstraklasowy pewniak – promocja Fortuny na start rundy wiosennej

„Ekstraklasowy pewniak” w Fortunie

Oferta specjalna marki Fortuna – Zakłady Bukmacherskie to tzw. pewniak, po który mogą sięgnąć w weekend fani polskiej piłki korzystający z usług tego legalnego operatora zakładów wzajemnych

Wystarczy, że w dniach najbliższych ekstraklasowych zmagań (od piątku 7 do niedzieli 9 lutego) postawią trzy zgodne z regulaminem akcji zakłady przedmeczowe za stawkę minimalną 20 PLN każdy.

WAŻNE! Na każdym z kuponów kwalifikujących musi się znaleźć co najmniej jedno zdarzenie z oferty na 21. kolejkę PKO Ekstraklasy!

Uczestnicy opisywanej promocji, którzy spełnią wszystkie warunki ekstraklasowej promocji otrzymają od organizatora 2800 punktów FKP, czyli freebet o równowartości 20 PLN. Bez względu na to czy postawione kupony okażą się zwycięskie, czy przegrane.

Fortuna – kod promocyjny na darmowy zakład

Piątkowe Fortuna „Happy Hours”

W dniu inauguracji rundy wiosennej sezonu 2019/2020 PKO Ekstraklasy (piątek 7 lutego) gracze Fortuny mają do dyspozycji również inną promocję. Mowa o promo Happy Hours, która obowiązywać będzie nie przez godzinę czy dwie, jak ma to miejsce zazwyczaj, a przez 10 godzin, dokładnie od 9:00 do 19:00.

W ramach „Happy Hours” na ekstraklasę legalny bukmacher Fortuna podwyższa wygrane swoim graczom o 14% (równowartość potrącanego ze stawki gracza podatku od gier). Aby tak się stało, trzeba spełnić kilka warunków:

  • kupon przedmeczowy;
  • AKO lub MAXIKOMBI;
  • stawka minimalna – 20;
  • minimalna liczba zdarzeń – 3;
  • kurs minimalny każdego typu – @1,30;
  • zdarzenia wyłącznie z oferty na piłkę nożną.

UWAGA! Należy pamiętać o dodaniu do kuponu promocyjnego bonusu kursowego Happy Hours (1,14), bo to właśnie dzięki niemu, gracz otrzyma dodatkowe +14% do ewentualnej wygranej.

Fortuna pakiet powitalny

Opisane powyżej promocje są dostępne dla wszystkich zarejestrowanych w serwisie online marki Fortuna. Dla osób, które dopiero założą swoje konto przygotowano także specjalną ofertę powitalną, w skład której wchodzą trzy promo.

Pierwszą premię można zgarnąć już za samą rejestrację, wpisując podczas niej w formularzu kod promocyjny o treści „BETONLINE”. Uprawnia on do odebrania darmowego zakładu o równowartości 20 PLN.

Nowi gracze mogą liczyć również na tzw. zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnej 1 000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMoc nagród i dlaczego ich szukamy
Następny artykułBetClic z promocją na europejskie puchary