Już w najbliższy piątek, 7 czerwca o godzinie 20:45 w Skopje, reprezentacja Polski rozegra swój trzeci mecz w ramach eliminacji UEFA EURO 2020. Legalny bukmacher forBET przygotował na to spotkanie specjalną promocję.

20 PLN za każdą bramkę

Tytułowa promocja adresowana jest do wszystkich klientów marki forBET, którzy zarejestrowali swoje internetowe konto bukmacherskie na oficjalnym portalu operatora i potrwa do pierwszego gwizdka sędziego, który rozpocznie piątkową potyczki Biało-Czerwonych z Macedonią Północną (7 czerwca, godzina 20:45).

W jej ramach każdy uczestnik akcji może liczyć na bonus bukmacherski w wysokości 20 PLN za każdą bramkę, jaką zdobędzie piłkarska reprezentacja Polski przeciwko Macedończykom w Skopje.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w opisywanej promocji? Nie trzeba się do niej zapisywać. Wystarczy postawić kupon, który zakwalifikuje nas do niej automatycznie. W szczegółach wygląda to tak:

  • stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 79 PLN;
  • muszą się na nim znaleźć minimum 3 zdarzenia wyłącznie z oferty na mecze Eliminacji EURO 2020;
  • jedno z nich musi dotyczyć meczu Macedonia Płn. – Polska;
  • każde pojedyncze zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.30;
  • wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 7 lipca.

Każdy uczestnik akcji może zgarnąć premie tylko za jeden kupon spełniający powyższe warunki. Bonusy zostaną dopisane do konta gracza automatycznie i będą podlegać czterokrotnemu obrotowi po łącznym kursie minimalnym w zakładach sportowych zanim ich wyplata będzie możliwa. Termin? 30 dni.

Darmowe 50 PLN w forBET
Darmowe 50 PLN w forBET

Nowy pakiet powitalny

Jak wskazano na wstępie udział w opisanej powyżej promocji mogą wziąć tylko klienci legalnego bukmacher forBET, którzy założyli swoje konto w serwisie online. Nie masz jeszcze konta online? Możesz to zmienić w parę minut.

Wystarczy odwiedzić oficjalny portal operatora i wypełnić prosty formularz. Podczas tego procesu można również skorzystać z kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, dzięki któremu można zgarnąć dodatkowe 50 PLN.

Dodatkowe, bo na każdego nowego gracza czeka nowy pakiet powitalny opisywanego bukmachera. Do końca sierpnia składał się on będzie z bonusów od trzech pierwszych depozytów.

Za pierwszą wpłatę można otrzymać premię 100% do 1 000 PLN! Za dwie kolejne maksymalnie po 500 PLN. Z tym, że mowa o bonusach w wysokości 75% i 50%. Zainteresowany?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy od LvBET na finał Ligi Mistrzów UEFA!
Następny artykułTotalbet cashback na Wirtualne Sporty. 100% zwrotu dla graczy!