Piłkarski sezon klubowy 2018/19 wielkimi krokami zmierza do końca. Z tego właśnie powodu legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich graczy specjalną promocję na rozgrywki pięciu najmocniejszych lig na starym kontynencie i LOTTO Ekstraklasy.

forBET tnie ryzyko na weekend!

Cashback od forBET

Na wstępie należy zaznaczyć, że z tytułowej oferty specjalnej skorzystać mogą wszyscy klienci legalnego bukmachera forBET, którzy posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie. Nie masz jeszcze swojego konta? Informacja na temat tego jak je założyć znajdziesz w ostatniej części tego tekstu.

Wracając do samej promocji bukmacherskiej, będzie ona aktywna do godziny 21:00 w dniu 5 maja (niedziela) i obejmie weekendowe zmagania w następujących ligach: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, 1.Bundesliga i LOTTO Ekstraklasa.

W jej ramach uczestnik akcji bukmachera Forbet może otrzymać zwrot stawki lub jej połowy, jeśli kupon okaże się przegrany, a nie wejdą na nim kolejno, jedno lub dwa zdarzenia. W szczegółach wygląda to tak:

  • wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 5 maja;
  • stawka kuponu musi wynosić dokładnie 79 PLN;
  • zakład musi się składać z minimum 5 zdarzeń ze wskazanych lig piłkarskich;
  • kurs minimalny każdego typu to 1.35;
  • zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo;
  • każdy uczestnik może liczyć tylko na jeden zwrot w ramach akcji
  • kupon musi zostać postawiony za środki z salda głównego
  • zakłady z typami tj. draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji
  • zwrot zostanie wypłacony w formie bonusu.

Nawiązując do ostatniego punktu, otrzymane środki podlegają czterokrotnemu obrotowi w zakładach sportowych zanim ich wypłata na przykład na konto bankowe będzie możliwa.

Darmowy zakład w forBET

Rejestracja konta online

Jeśli zainteresowała Cię opisywana promocja bukmachera forBET, a nie masz jeszcze konta, to powinieneś wiedzieć, że jego założenie zajmuje zaledwie parę minut, odbywa się w całości online i nic nie kosztuje.

Podczas wypełniania formularza rejestracji można nawet skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego, dzięki któremu nowy klient marki będzie uprawniony do większego bonusu niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę podczas rejestracji konta online wpisze się dedykowane hasło. W tym przypadku mowa o treści: „BETONLINE„.

Bonus na start

Pakiety powitalne można spotkać praktycznie u każdego z bukmacherów, którzy działają legalnie w Polsce. Zmieniają się one w czasie, więc zawsze warto sprawdzić, czy opisywany jest wciąż aktualny.

Obecnie forBET proponuje swoim nowym klientom trzy bonusy o łącznej wartości 1 200 PLN. Można je zgarnąć za każdą z trzech pierwszych wpłat.

Mowa o premiach 100%, 75% i 50%. Każdy do maksimum 400 PLN. Zainteresowany?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNawet 200 PLN bez ryzyka na Ligę Mistrzów w STS!
Następny artykułNawet 200 PLN bonusu od LvBET do 12 maja!