Rejestracja u legalnego bukmachera bez weryfikacji danych w kilka sekund? Owszem, to możliwe! Zobaczcie, na czym dokładnie polega konto tymczasowe Fortuna!

Fortuna konto tymczasowe
Fortuna konto tymczasowe

Konto tymczasowe bukmachera Fortuna

Zakładanie konta u bukmachera jest banalnie proste, ale nie ma co ukrywać, że weryfikacja danych potrafi napsuć krwi. Zdarza się, że trwa krótko, ale czasem trzeba na nią czekać wiele godzin. W takich momentach wymiękają nawet ci najbardziej cierpliwi. I nic dziwnego, że niektóre portale postanowiły coś z tym zrobić.

Konto tymczasowe Fortuna to propozycja dla osób, które chciałby od razu po założeniu konta postawić zakład. W praktyce wgląda to tak: rejestrujemy się, wpłacamy środki i obstawiamy. Całość trwa minutę, maksymalnie trzy, czyli znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnego zapisywania się do bukmachera.

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co bardzo ważne, Fortuna nie pobiera od nas żadnych opłat za możliwość grania bez weryfikacji. Jedynym minusem takiego rozwiązania jest fakt, że w ciągu 28 dni (tyle mamy czasu na potwierdzenie danych) możemy zdeponować łącznie 5000 PLN, a wypłata jest w ogóle niemożliwa!

Komu rekomendujemy korzystanie z kont tymczasowych? Raczej tym, którzy nie grają na wysokie stawki. Jeżeli macie chwilę na wykonanie zdjęcia dokumentu tożsamości, wydaje nam się, iż – mimo wszystko – warto to zrobić i mieć wszystko załatwione od A do Z.

Czy poza Fortuną jakiś inny polski bukmacher pozwala na konto bez weryfikacji? Tak, jest to Totalbet. Tutaj mamy nawet znacznie więcej więcej czasu na potwierdzenie danych, co prawdopodobnie niektórych przekona.

Szybkiej rejestracji dokonasz na stronie internetowej www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.