MB Boxing Night „Ostatni Taniec”, która odbędzie się w sobotę 6 kwietnia w katowickim „Spodku”, to wydarzenie oczekiwane przez fanów pięściarstwa. Legalny bukmacher Fortuna przygotował na tę galę specjalną promocję. Zainteresowany?

Fortuna z bonusem na MB Boxing Night
Fortuna z bonusem na MB Boxing Night

Rejestracja w Fortunie

Akcja skierowana jest wyłącznie do klientów marki Fortuna, którzy posiadają swoje iKonto, czyli innymi słowy internetowe konto bukmacherskie w oficjalnym serwisie internetowym opisywanej firmy. To właśnie w nim lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej należy postawić zakład, który będzie objęty promocją.

Nie masz jeszcze swojego konta online i nie bardzo wiesz jak je założyć? Wystarczy odwiedzić oficjalny portal internetowy bukmachera Fortuna i wypełnić na nim specjalny formularz, gdzie należy podać dane osobowe, które umożliwią weryfikację tożsamości. W tym potwierdzą pełnoletność gracza.

Podczas wypełniania można skorzystać też z dedykowanego kodu promocyjnego, dzięki któremu będzie można zyskać darmowy zakład o równowartości 20 PLN. Hasło to: BETONLINE.

Fortuna darmowy zakład

Bokserki bonus

Mając już swoje konto bukmacherskie można skorzystać z oferty specjalnej na MB Boxing Night „Ostatni Taniec”, dzięki której można zyskać dodatkowe 20 PLN na grę.

Bonus zostanie przyznany, jeśli kupon AKO lub MAXIKOMBI okaże się zwycięski, a przynajmniej jedno ze zdarzeń na nim dotyczyć będzie opisywanego wydarzenia.

WAŻNE! Promocją „Lucky Punch” zostaną objęte wyłącznie zakłady postawione za minimum 20 PLN, o czym warto pamiętać, decydując się na udział w niej.

Oferta na start

Na koniec warto jeszcze tradycyjnie przypomnieć, że na nowych graczy bukmachera Fortuna czeka pakiet powitalny, którego łączna równowartość to 1 120 PLN.

Na tę sumę składa się przede wszystkim premia od pierwszej wpłaty (100% do 1 000 PLN). Ponadto w skład oferty powitalnej wchodzi zakład bez ryzyka (do 100 PLN) i freebet 20 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET zwiększa wygrane na Fame MMA 3!
Następny artykułTotolotek z dwoma promocjami na środę (14 kwietnia)!