Jesteś początkującym typerem i boisz się ryzykować własne środki? Nowa oferta powitalna legalnego bukmachera STS może Ci się spodobać.

Freebet od STS na dobry początek!
Freebet od STS na dobry początek!

Wspomniana na wstępie promocja dedykowana jest przyszłym klientom marki STS. Mowa o graczach, którzy jest nie posiadają internetowego konta bukmacherskiej tej marki i założą je w najbliższej przyszłości. Akcja trwa od 11 stycznia 2019 aż do odwołania, co oznacza, że może zakończyć się dosłownie w każdej chwili.

W ramach opisywanej oferty specjalnej, nowi klienci mogą otrzymać minimum 25 PLN darmowych środków na grę, jeśli podczas rejestracji swojego konta na portalu STS w formularzu wpiszą specjalny kod promocyjny. Użycie hasła „betonline” uprawnia do zgarnięcia aż 29 PLN!

Przyznany bonus nie będzie mógł zostać wypłacony od razu. Musi zostać wykorzystany na zakłady sportowe. Wymagany obrót, liczony tylko z wygranych zakładów o kursie minimalnym 1.91, to trzykrotność otrzymanej premii.

Każdy uczestnik akcji może zgarnąć tylko jeden darmowy zakład, ale to nie oznacza, że nowi klienci marki STS mogą liczyć tylko na 25 lub 29 PLN z tytułu założenia konta.

Promocja ta łączy się bowiem z bonusem 100% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 1 000 PLN. W sumie można więc zgarnąć aż 1 020 dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Happy Hours” na konkursy lotów narciarskich w Oberstdorfie!
Następny artykułBonus od LvBET na Ligę Mistrzów!