Już za samo założenie konta w Etoto i jego pomyślną weryfikację możesz otrzymać zakład bez depozytu do wykorzystania w aplikacji mobilnej opisywanego bukmachera! Jak to zrobić?

Freebet w aplikacji Etoto!
Freebet w aplikacji Etoto!

W Etoto freebet za aplikację mobilną

Freebet o wartości 20 PLN jest jedną ze składowych oferty powitalnej legalnego bukmachera Etoto, wiec siłą rzeczy ta oferta specjalna skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta bukmacherskiego w tej firmie! Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszamy do dalszej lektury.

Sięgnięcie po bonus bez depozytu nie wymaga żadnych ponadstandardowych działań z naszej strony. Musisz być po prostu pełnoletni i otworzyć darmowe konto u bukmachera Etoto, a po ukończeniu jego pełnej weryfikacji otrzymasz swoistą nagrodę.

UWAGA! Po premię musisz się zwrócić już na etapie wypełniania formularza rejestracyjnego, podczas którego w specjalną rubrykę należy wpisać kod promocyjny, o treści: „ETOTO20FREE„!

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

System automatycznie przyzna Ci należny freebet, który będziesz mógł wykorzystać TYLKO i WYŁĄCZNIE w  aplikacji mobilnej opisywanej marki bukmacherskiej. Specjalnie przygotowane oprogramowanie na urządzenia przenośne można pobrać ze strony internetowej opisywanego bukmachera. Na razie tylko na smartfony czy tablety korzystające z Androida.

Aplikacja mobilna Etoto gwarantuje dużo bardziej intuicyjne korzystanie z oferty, przy zachowaniu pełnej gamy funkcjonalności dostępnych na standardowej stronie internetowej. Ponadto gracze z niej korzystający mogą liczyć na dedykowane promocje, skierowane tylko do nich.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPZBUK bonus powitalny. Wasze opinie
Następny artykułKalendarze adwentowe 2018 – sprawdź promocje na 1 grudnia!