Pierwsze zawody na niemieckim mamucie już za nami, ale w sobotę i niedzielę czekają nas kolejne emocje związane z lotami narciarskimi, w których brylują Polacy. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna odpalił specjalną ofertę! Chcesz poznać jej szczegóły?

„Happy Hours” na konkursy lotów narciarskich w Oberstdorfie!

Zacznijmy może od tego, że piątkowy konkurs należał do Polaków, choć żaden z nich nie wygrał. Dawid Kubacki był drugi, a Kamil Stoch i Piotr Żyła znaleźli się bezpośrednio za podium, choć to oni prowadzili po pierwszej serii. To tylko pokazuje jak wielkie emocje mogą nas czekać dziś i jutro, czyli 2-3 lutego.

To właśnie w tych dniach, typując loty narciarskie w Fortunie, będzie można zgarnąć ekstra premię w wysokości +14% do wygranych. Bonus ten w całości pokrywa koszty podatku od zakładów wzajemnych, więc gracz nie odczuje ich w swojej kieszeni.

Oczywiście „Happy Hours na skoki narciarskie”, bo tak nazywa się ta promocja, ma pewne ograniczenia i żeby móc z niej skorzystać należy spełnić kilka warunków. Oto one:

  • należy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI;
  • kupon musi składać z co najmniej 3 zdarzeń z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie;
  • minimalna stawka kuponu to 20 PLN;
  • bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym;
  • kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”
  • promocja obejmuje wyłącznie zdarzenia związane ze skokami narciarskimi

WAŻNE! Akcje typu „happy hours”, bardzo popularne przede wszystkim na Wyspach Brytyjskich, mają to do siebie, że obowiązują tylko w ściśle wyznaczonych godzinach. Tak jest też w przypadku opisywanej oferty specjalnej.

Będzie ona aktywna na stronie internetowej bukmachera przez dwie godziny i ani minuty dłużej. W sobotę 2 lutego od 12;45 do 14:45, a w niedzielę 3 lutego od 12:30 do 14:30!!!

Niezbędne do wzięcia udziału w promocji jest oczywiście posiadanie internetowego konta bukmacherskiego (tzw.iKonto), które można założyć na oficjalnym portalu marki.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego można skorzystać opcjonalnie z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę hasło o treści: BETONLINE.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygraj wycieczkę na Bali w Totolotku!
Następny artykułFreebet od STS na dobry początek!