Ludzie, którzy interesują się zakładami bukmacherskimi często obstawiają poprzez rozmaite aplikacje mobilne. Betclic, STS, a także Fortuna przygotowały tutaj bardzo wszechstronne oraz wyjątkowo proste w obsłudze urządzenia. Czym charakteryzują się właśnie te aplikacje mobilne? Czy istotnie warto z nich korzystać?

Jak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS, Fortuna
Jak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS, Fortuna

Aplikacja mobilna w Betclic

Betclic to całkowicie legalna firma hazardowa. Osoby, które może nie są do końca na bieżąco z nowinkami z tej branży powinny wiedzieć, że od lipca ta marka oferuje usługi dla zawodników z naszego kraju. Natomiast we wrześniu poprzedniego roku Betclic otrzymało pozwolenie na wykonywanie tych czynności od Ministerstwa Finansów. W związku z tym można grać oraz wygrywać całkowicie legalnie. Także korzystając z aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna na takich systemach operacyjnych, jak iOS i Android.

Obsługa jest wyjątkowo prosta. Warto wiedzieć, że aplikacja mobilna tego bukmachera działa szybko oraz bezawaryjnie. Gracze mają okazję typować różne dyscypliny. Do ich dyspozycji są wydarzenia przed rozpoczęciem, a także te właśnie w tym momencie trwające. Opcja live cieszy się w naszym kraju z roku na rok coraz większą popularnością. Aplikacja mobilna tego internetowego bukmachera pozwala nie tylko szybko stawiać zakłady na ulubioną drużynę albo zawodnika. Oprócz tego zawodnicy mogą sprawdzić status kuponu. Na uwagę zasługuje fakt dotyczący swobodnego dostępu do obecnych promocji. Można zatem przy pomocy swojego telefonu sprawdzić, czy jest w tym momencie jakiś fajny bonus bukmacherski.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

STS aplikacja mobilna. Granie na telefonie

STS także przygotowało wyjątkową aplikację mobilną. Jest ona również dostępna na systemach operacyjnych iOS i Android. Czym charakteryzuje się jednak ta opcja? Obsługa jest banalnie prosta. Jesteśmy przekonani, że nawet osoby, które nie do końca interesują się komputerami, elektroniką szybko sobie ze wszystkim poradzą. Intuicyjność jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. W przypadku STS można między innymi oglądać rozmaite wydarzenia sportowe. Bukmacher daje dostęp do wielu meczów lub np. pojedynków na korcie.

Korzystając z aplikacji mobilnej można swobodnie typować różne dyscypliny. Tutaj także chodzi o wydarzenia przed ich rozpoczęciem, ale nie tylko. Dużą popularnością cieszy się również w naszym kraju tryb na żywo. Aplikacja mobilna tego najpopularniejszego w naszym kraju bukmachera gwarantuje szybkie płatności. Są one realizowane nawet w ciągu kilkunastu minut. Gracze mają swobodny dostęp do statystyk oraz historii zagranych zakładów. Ważnym aspektem jest możliwość szybkiego typowania. Nie brakuje tutaj również powiadomień typu Push oraz czatu meczowego. Zawodnicy chętnie korzystają z cash-outu. To chyba najlepiej pokazuje, że aplikacja mobilna w tym przypadku jest bardzo nowoczesna.

Dobra wiadomość jest taka, że w telefonie działają też bez problemu STS Betgames – legalne gry karciane online, wśród których jest – między innymi – poker texas holdem!

STS Betgames także na telefonie
STS Betgames także na telefonie

Fortuna Mobile – na co można tutaj liczyć?

Uwzględniając systemy operacyjne iOS i Android można także zdecydować się na tę aplikację mobilną. Fortuna to bardzo lubiany bukmacher. Tej firmie hazardowej nie brakuje doświadczenia. Opinie na jej temat są bardzo pozytywne. Także ze względu na bardzo dobrze działającą aplikację mobilną. Jest ona nowoczesna oraz bardzo prosta w aspekcie obsługi. Gracze mają do dyspozycji rozmaite wydarzenia sportowe. Także te odbywające się na żywo. Bez żadnego problemu można uzyskać dostęp do statystyk, które pomagają typować oraz wygrywać pieniądze. Jakie inne funkcje ma ta aplikacja mobilna? Fortuna gwarantuje możliwość szybkiego zagrania zakładu. Wystarczy tylko zrobić dwa kliknięcia, aby postawić na konkretnego zawodnika lub drużynę.

Betclic aplikacja do obstawiania na telefonie
Betclic aplikacja do obstawiania na telefonie

Aplikacja mobilna to również szybkie płatności. Trwają one co najwyżej kilkanaście minut. Można skorzystać również z powiadomień typu Push. To sposób, aby m.in. dowiedzieć się, jakie w tym momencie są oferowane promocje. Wśród zawodników dużą popularnością cieszy się funkcja match tracker. Pozwala ona śledzić na bieżąco to, co dzieje się w meczu ulubionej drużyny. Widać, że ta aplikacja mobilna także działa wszechstronnie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic – czy to bukmacher, u którego opłaca się założyć konto?
Następny artykułPopularne systemy bukmacherskie
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)