Firma bukmacherska TOTALbet, działająca w Polsce legalnie na mocy decyzji Ministra Finansów, przygotowała rewelacyjną promocję – bonus bez depozytu dla wszystkich nowych klientów.

totalbet opinie
Polski bukmacher Totalbet – opinie, oferta zakładów, bonus za darmo

Totalbet darmowy bonus

Oferta powitalna TOTALbet to rzadkość na polskim rynku, gdzie bonusy na start wiążą się najczęściej w wpłatą własnych środków pieniężnych. W przypadku opisywanej promocji żaden depozyt nie jest wymagany. Wystarczy tylko założyć konto i przejść standardowy proces weryfikacji tożsamości, który odbywa się na podstawie przesłanych skanów dowodu tożsamości.

Co otrzymamy w zamian? Freebet 25 PLN bez depozytu, co raz jeszcze warto podkreślić, bo w Polsce taka forma zachęty jest naprawdę rzadkością. Środki do naszego konta u legalnego bukmachera TOTALbet dopisywane są automatycznie bez konieczności zapisywania się czy też wypełniania dodatkowego formularza, gdzie należałoby wpisać kod promocyjny!

Oferowany przez TOTALbet bonus bez depozytu, jak praktycznie wszystkie tego typu promocje, jest ograniczony czasowo. Choć data zakończenia akcji nie jest znana, to tak naprawdę może do tego dojść w każdej chwili.

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Totalbet opinie graczy

Zdecydowani na założenie konta w opisywanej firmie bukmacherskiej nie powinni dłużej zwlekać z rejestracją w TOTALbet, bo okazja może przejść im koło nosa. Dodatkową zachętą może być fakt, że bukmacher ten cieszy się dobrymi opiniami obstawiających, którzy zwracają uwagę m.in. na atrakcyjne kursy i bogatą ofertę.

„Obstawiam w Totalbet już długo, bardzo dobra oferta na tenis, piłkę nożna, esport to duże zalety bukmachera Totalbet. Dodam do tego jeszcze fajne kursy i niską marże, to wszystko sprawia, ze Totalbet to czołówką Polskich bukmacherów online.” – opinia o Totalbet z forum betonline.net.pl

Wypełnienie formularza rejestracyjnego TOTALbet zajmuje dosłownie kilka minut i nie sprawa najmniejszych problemów. Wszelkie szczegóły tego procesu do znalezienia na stronie internetowej www.Totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLVbet z promocją na mecze Polaków!
Następny artykułTOTALbet z promocją na Puchar Świata w Wiśle!