Nie masz jeszcze skończonych 18 lat, a chciałbyś spróbować sił w obstawianiu meczów? Przekonaj się jaki bukmacher jest stworzony dla osób niepełnoletnich. 

Jaki bukmacher jest dla niepełnoletnich?
Jaki bukmacher jest dla niepełnoletnich?

Według polskiego prawa, obstawianie meczów możliwe jest tylko i wyłącznie w portalach, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. To jednak tylko jeden z popularniejszych warunków. Drugi to pełnoletność typera. 

Bukmacher dla niepełnoletnich miałby być stroną, w której każdy, be względu na wiek, mógłby postawić na swoich faworytów i tym samym stanąć przed szansą wygrania prawdziwych pieniędzy. Brzmi całkiem sensownie, ale czy jest to realne? 

Okazuje się, że nie i raczej mało co wskazuje na to, by miało się to z czasem zmienić. Jeżeli zatem nie jesteśmy jeszcze zgodnie z prawem osobą pełnoletnią, nie mamy możliwości, by zagrać u bukmachera, a tym bardziej wygrywać w ten sposób pieniądze. 

Młodzi gracze interesują się sportem, a niekiedy na jego temat wiedzą więcej od dorosłych. Nie o samą wiedzę jednak chodzi, ale o ryzyko uzależnienia i właśnie dlatego polskie prawo nie przewiduje typowania przez osoby niepełnoletnie. 

A co w przypadku tych, którzy 18. urodziny życia mają już za sobą? Nic nie stoi na przeszkodzie, by założyli oni konto na stronie oferującej zakłady bukmacherskie i spróbowali w nich swoich sił! 

Jakiego bukmachera dobrze wybrać na początek? To już kwestia czysto indywidualna, ale można śmiało powiedzieć, że warto wybrać głównie taki portal, gdzie dostępnych jest sporo promocji i nie brakuje atrakcyjnych kursów oraz bonusów. 

W chwili obecnej bardzo wielu graczy wybiera na start markę Fortuna. Konto w niej założycie za darmo za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej! 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy trzeba mieć konto w banku, by grać u bukmachera?
Następny artykułCzy PZBUK to dobry bukmacher?
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)