Joker to bez wątpienia jeden z najlepszych filmów, jakie pojawił się w kinach w roku 2019. Bukmacher Betfan dla miłośników tej produkcji przygotował specjalne zakłady!

Joker zakłady bukmacherskie. Jakie szanse na Oscara? Betfan ma już kursy!
Joker zakłady bukmacherskie. Jakie szanse na Oscara? Betfan ma już kursy!

Betfan zakłady bukmacherskie na filmy

Na pierwszy rzut oka – kolejny film oparty na komiksie. Wystarczy jednak obejrzeć raz, by przekonać się o tym, że to coś, czego do tej pory nie było. I tutaj zgodni są nawet krytycy – produkcja „Joker” musi zostać nagrodzona!

Jak co roku, fani filmu spekulują, kto ma największe szanse na zgarnięcie Oscara. W roku 2020 faworytem do nagrody za pierwszoplanową rolę męską jest nie kto inny jak Joaquin Phoenix, odtwórca najbardziej znanego wroga Batmana.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Joker Oscary 2020. Kursy bukmacherskie

Betfan zakłady specjalnie nie mogły zupełnie zignorować temu dotyczącego najchętniej oglądanego filmu w roku 2019. Produkcja zarobiła już ponad miliard dolarów, a to jeszcze nie koniec wyliczeń!

Zakłady bukmacherskie na filmy są coraz popularniejsze. Jeżeli chcecie być z nimi na bieżąco, powinniście pomyśleć o założeniu konta typerskiego w Betfan.

Aby zostać klientem marki Betfan, wystarczy wypełnić za darmo krótki formularz online dostępny na www.Betfan.pl. Na dobry początek każdy gracz może zyskać 100 złotych jako zakład bez ryzyka, a przy depozytach – do 3000 złotych!

Przy rejestracji można wpisać kod promocyjny, który uprawnia do wszystkich prezentów wymienionych poniżej. Hasło bonusowe brzmi po prostu… BETFAN.

Kursy bukmacherskie na film Joker
🤡💰📽

Joaquin Phoenix otrzyma Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Joker

  • TAK – 1.40

Ile nominacji do Oscarów 2020 uzyska film „Joker”?

  • 1-2 – 8
  • 3-4 – 3.10
  • 5-6 – 1.55
  • 7 i więcej – 2.60

Todd Phillips zostanie nominowany do Oscara w kategorii najlepszy reżyser

  • TAK – 3.25

Joker wygra Złotą Malinę w kategorii najgorszy film

  • TAK – 80

Joker zdobędzie nagrodę BAFTA w kategorii najlepszy film

  • TAK – 12

Joker wygra Złotego Globa w kategorii najlepszy film

  • TAK – 15

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic bonus na Black Friday!
Następny artykułSTS – legalność i popularność
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)