Do rozpoczęcia czterdziestej siódmej gali federacji KSW pozostało już zaledwie kilka godzin. To ostatni moment, żeby zapoznać się z ofertą specjalną bukmachera Etoto na to wydarzenie!

Etoto z bonusem na KSW 47!
Etoto z bonusem na KSW 47!

Etoto tnie ryzyko na KSW 47

W największym skrócie wskazany w śródtytule legalny bukmacher tnie ryzyko na zakłady związane z KSW 47. Klienci, którzy zdecydują się postawić kupon na to wydarzenie mogą liczyć na zwrot stawki w razie przegranej. Nie jest to oczywiście bezwarunkowe.

W szczegółach wygląda to tak, że Etoto oferuje zwrot 50% stawki do kwoty 100 PLN za przegrany kupon, na którym znalazły się tylko i wyłącznie zdarzenia z oferty na KSW47, które będzie również transmitowane w Internecie.

Zastanawiasz się jak skorzystać z oferty specjalnej na galę mieszanych sztuk walki? Najprościej wyjaśnić to w trzech krokach:

  1. Zapisz się do promocji (pamiętaj, żeby zrobić to przed postawieniem kuponu!!!).
  2. Postaw kupon spełniający warunki promocji (m.in. stawka minimalna 50 PLN).
  3. Po rozliczeniu przegranego kuponu kliknij „zatwierdź” w oknie pop-up, które pojawi się na ekranie, a bonus pojawi się na koncie w ciągu 20 minut.

Otrzymany cashhback nie będzie mógł zostać od razu wypłacony na konto bankowe uczestnika akcji. Wcześniej musi zostać czterokrotnie ostawiony w zakładach sportowych.

Darmowy zakład w Etoto; Kod: BETONLINE
Darmowy zakład w Etoto; Kod: BETONLINE

Internetowe konto bukmacherskie

W opisywanej akcji promocyjnej uczestniczyć mogą jedynie osoby posiadające konto online w opisywanej firmie bukmacherskiej. Jego rejestracja odbywa się na stronie internetowej Etoto i zajmuje kilka chwil. Musisz być jednak pełnoletni. W przeciwnym razie konta nie otworzysz!

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego można również opcjonalnie skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego. Wystarczy w odpowiednią rubrykę wpisać hasło o treści: BETONLINE.

Premie na start

Warto pamiętać o tym, że nowo zarejestrowani gracze mogą skorzystać również z tzw. pakietu powitalnego, w ramach którego można zgarnąć aż cztery różne bonusy. Pierwszy darmowy zakład już za samą rejestrację.

Trzy kolejne premier zależne są już od wpłat własnych. Za pierwszy depozyt można zgarnąć bonus 200% do 100 PLN, a za drugą 100% do 900 PLN. W przypadku, gdy drugi osiągnie minimum 40 PLN przysługuje też freebet 20 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW STS zakład bez ryzyka na mecz Austria – Polska!
Następny artykułLvBET zwiększa wygrane na Fame MMA 3!