Sobota 1 grudnia to dzień inauguracji akcji świątecznych kilku legalnych bukmacherów, którzy swoimi kalendarzami adwentowymi postanowili umilić graczom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia! Na co możesz liczyć?

Kalendarze adwentowe 2018 - sprawdź promocje na 1 grudnia!
Kalendarze adwentowe 2018 – sprawdź promocje na 1 grudnia!

Tradycyjne kalendarze adwentowe to coś, co kojarzymy przede wszystkim ze słodkimi czasami dzieciństwa, ale od kilku już lat są one również dostępne w wirtualnej formie w ramach świątecznych akcji promocyjnych firm bukmacherskich. Tak jest również w tym roku!

Co musisz zrobić, żeby móc wziąć w nich udział i mieć dostęp do codziennych niespodzianek przygotowanych przez legalnych bukmacherów dla swoich graczy? Wystarczy, że założysz darmowe konto na portalu internetowym wybranej marki i spełnisz warunki zapisane w regulaminie promocji na każdy dzień.

Grudzień to wymarzony okres dla łowców okazji nie tylko w galeria handlowych, ale też w świecie zakładów sportowych, w których uczestnictwo jest w pełni legalne, jeśli bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Zainteresowały Cię te informacje, ale chciałbyś poznać jakieś szczegóły? Służymy. Tylko dziś w ramach kalendarzy adwentowych trzech różnych bukmacherów przygotowało trzy różne promocje dla swoich klientów!

W Etoto znajdziesz freebet o wartości 10 PLN do wykorzystania w aplikacji mobilnej wspomnianego bukmachera! forBET oferuje zwrot stawki aż do 50 PLN w przypadku błędnego wytypowania zwycięzcy konkursu Pucharu Świata w s kokach narciarskich w Niżnym Tagile. Z kolei LvBET zwiększa wygrane aż o 14% w przypadku kuponów zagranych w aplikacji mobilnej na KSW 46 i walkę Wilder vs Fury!

Różni bukmacherzy, różne promocje, ale jest też wspólny mianownik. Z przytoczonych ofert mogą skorzystać tylko osoby posiadające konto w danej firmie. Samo założenie zajmuje ledwie kilka minut i jest całkowicie darmowe.

Nie masz konta w forBET? Założysz je na www.iFORBET.pl


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet w aplikacji Etoto!
Następny artykułLotto online już dostępne dla wszystkich!