Legalny bukmacher BetClic przygotował ofertę specjalną dla swoich nowych graczy, w ramach której można zgarnąć tzw. cashback na pierwszy zakład online. Z ekskluzywnym kodem promocyjnym można uzyskać nawet o 50 PLN więcej niż w ramach standardowej promocji. Zainteresowany szczegółami?

Kod promocyjny na rekordowy cashback w BetClic!

Oferta powitalna BetClic na 2020 rok

Jak łatwo się domyślić po wstępie, tytułowa oferta specjalna skierowana jest wyłącznie do graczy, którzy nie założyli jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego na oficjalnym portalu marki BetClic Polska.

Każdy nowy gracz, który zdecyduje się założyć konto w serwisie online powyżej wspomnianego bukmachera jest uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej, o ile w trakcie rejestracji wpisze odpowiedni kod.

W ramach standardowej oferty można zgarnąć zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład online do równowartości 500 PLN. Stawka zgodnie z regulaminem akcji to wkład pomniejszony o podatek, więc maksymalny cashback mogą zgarnąc osoby, które postawią zakład za 568 PLN.

BetClic 2020 nowy kod promocyjny

Jeszcze więcej mogą otrzymać jednak użytkownicy, którzy w trakcie rejestracji konta zdecydują się wpisać ekskluzywny kod promocyjny. Mowa o haśle o treści „KOD550”. Wówczas można liczyć na cashback do równowartości 550 PLN.

Mowa o „równowartości”, bo zwrot za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany, zostanie przypisany do salda bonusowego i będzie mógł zostać wypłacony dopiero po dokonaniu stosownego obrotu.

Mowa o sześciokrotnym obrocie w zakładach sportowych online po kursie minimalnym kuponu 2,00.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS – legalność i popularność
Następny artykułMoc nagród i dlaczego ich szukamy