Bukmacher Etoto wprowadził do oferty zakłady specjalne związane z grą Krzysztofa Piątka w klubie AC Milan. Sprawdźcie już teraz, na co można postawić!

Krzysztof Piątek i AC Milan. Zakłady specjalne 2019!
Krzysztof Piątek i AC Milan. Zakłady specjalne 2019!

Piątek Milan – zakłady bukmacherskie

Transfer Krzysztofa Piątka w zimowym okienku transferowym wydawał się niemal pewny. Mało kto jednak raczej już na jego początku stawiał, że Polak podpisze umowę z Milanem, a to właśnie z tą drużyną ostatecznie się związał.

Legalny bukmacher Etoto posiada w swojej ofercie zakłady specjalne związane z naszym jedynym reprezentantem w ekipie z Mediolanu. Typy dotyczą przede wszystkim liczby goli czy asyst zdobytych przez „Killera”.

Poniżej prezentujemy zestawienie tego, co można obecnie wytypować na stronie bukmachera Etoto. Potrzebujemy do tego konta, która- na szczęście – da się założyć całkowicie za darmo i w stu procentach przez internet!

  • K. Piątek zdobędzie hat-trick w sez. 2018/19 – 10.00
  • K. Piątek zdobędzie przynajmniej 7 goli dla Milanu – 2.00
  • K. Piątek zdobędzie przynajmniej 8 goli dla Milanu – 2.40
  • K. Piątek – gol i asysta w jednym meczu w barwach Milanu – 2.80

Patrząc na notowania, eksperci uważają, że trafienie hat-tricka przez Piątka jest znacznie mniej prawdopodobne niż trzy gole w jednym meczu Lewandowskiego w barwach reprezentacji Polski (kurs 4.00).

Przypominamy, że napastnik z naszego kraju może zadebiutować na San Siro już w najbliższą sobotę w meczu z Napoli. Mecz Milan – Napoli online można obejrzeć, między innymi, u bukmachera Fortuna, który udostępnia darmowe transmisje meczów dla wszystkich swoich klientów!

Jeżeli chcecie sprawdzić inne promocje i oferty specjalne dostępne w Etoto, wystarczy, że odwiedzicie jego stronę internetową. Poniżej znajdziecie przycisk przenoszący do portalu do obstawiania!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane w aplikacji LvBET!
Następny artykułWygraj wycieczkę na Bali w Totolotku!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)