5 grudnia 2018 roku rozpoczął działalność portal pozwalający na grę w Lotto przez internet! Korzystaliście już? Jeżeli nie, sprawdźcie, jak działa!

Lotto online już dostępne dla wszystkich!
Lotto online już dostępne dla wszystkich!

Obstawianie Lotto przez internet

Lotto online to długo wyczekiwany nowy projekt Totalizatora Sportowego. Na ten moment można w nim obstawiać trzy główne produkty marki, to jest Mini Lotto, Euro Jackpot oraz Lotto, czyli dawny Duży Lotek!

Aby grać w Totka przez internet nie potrzebujemy niczego szczególnego poza ukończonym 18. rokiem życia. Ważne jest też posiadanie konta internetowego albo karty płatniczej, gdyż bez tego nie będziemy mogli uregulować należności wobec organizatora losowania.

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba przyznać, że nowa strona Gry Lotto prezentuje się schludnie, a przy tym jest bardzo intuicyjna. Tak naprawdę wystarcza chwila, by sprawdzić na jakiej zasadzie funkcjonuje i jakie daje możliwości.

Bardzo ciekawą opcją jest Lotto subskrypcja. Dzięki niej możemy zautomatyzować stawianie przez nas kuponów, a więc wpisujemy nasze typy, kwotę i nie musimy już każdego dnia pamiętać o grze. Oczywiście, w razie wygranej otrzymamy stosowne powiadomienie! 😉

Niestety, Totalizator jeszcze nie wystartował z aplikacją mobilną umożliwiającą stawianie kuponów. Prawdopodobnie program ten zostanie oficjalnie przedstawiony za kilka dni. Będziemy was o najważniejszych kwestiach informować na bieżąco.

Przypominamy, że Totalizator Sportowy to jedyny podmiot, który może legalnie organizować gry losowe w naszym kraju. Inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich, których mamy obecnie ponad 10 w naszym kraju!

Darmowe konto Totolotka założysz na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKalendarze adwentowe 2018 – sprawdź promocje na 1 grudnia!
Następny artykułMikołajki z forBET!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)