Aktualnie sporą popularnością cieszą się właśnie te podmioty hazardowe. M.in. ze względu na oferowane promocje dla użytkowników, którzy zdecydują się na dokonanie rejestracji. Jakie bonusy zostały przygotowane dla userów? Dowiedz się także, czy są w nich tak zwane „haczyki”!

Najlepsze promocje od tych bukmacherów!

Rozpocznijmy analizowanie tego tematu od lvbet.pl. Po założeniu konta na tej stronie internetowej możesz liczyć na wiele atrakcji. M.in. chodzi nam o bonus powitalny. Do zainkasowania są 3333 PLN w trzech transzach. Chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda od tak zwanej kuchni? Nie ma sprawy! Przy wpłacie pierwszego depozytu możesz zgarnąć nawet 2000 PLN. Jeśli zdecydujesz się na drugą wpłatę (a zazwyczaj tak się właśnie dzieje), to masz sposobność zdobyć 1000 PLN. To nie wszystko, ponieważ strona internetowa lvbet.pl oferuje także zakład bez ryzyka w wysokości 333 PLN. Co jeszcze jest warte Twojej uwagi? Na pewno LV KOMBI BOOST. W tej promocji możesz liczyć na sporo wyższe kursy. Wystarczy tylko obstawiać kupony AKO (minimalna liczba zdarzeń to trzy, kurs każdego z nich powinien zaś wynosić co najmniej 1.25). Jeśli zagrasz trzy typy, to Twoja ewentualna wygrana zwiększy się o 3%. A jak postawisz 14 zdarzeń na jednym kuponie, to będziesz mógł zgarnąć dodatkowe… 75%. Warto także zapoznać się z promocją EURO TYPER. Jeśli wytypujesz poprawnie wszystkie spotkania trzeciej rundy na Euro 2020, to zgarniesz bonus w wysokości 100 000 PLN.

Wielu atrakcji nie brakuje także na stronie noblebet.pl. W tym wypadku warto wspomnieć np. o bonusie powitalnym. Po zarejestrowaniu się na noblebet.pl możesz zainkasować nawet 2000 PLN. Od pierwszego depozytu przysługuje Ci bonus 100% aż do 1200 PLN. Poza tym przez 30 dni po rejestracji będziesz mógł grać bez podatku. W przypadku drugiego depozytu możesz zainkasować bonus 50% do 600 PLN. Trzecia wpłata to możliwość zgarnięcia bonusu 100% do 200 PLN (na sporty wirtualne). Warto także zwrócić uwagę m.in. na LUKSUSOWE AKO+. Tutaj Twoje ewentualne wygrane będą mocno zwiększone! Wszystko, co musisz zrobić, to zagrać kupon akumulowany składający się minimum z trzech zdarzeń (minimalny kurs to zaś 1.30). Wówczas Twoja wygrana będzie większa o 5%. Maksymalnie (przy co najmniej 14 typach) można zaś uzyskać… podwojenie.

Na co należy uważać?

Każda z powyższych promocji ma swój odrębny regulamin. Warto się z tym zapoznać. Dzięki temu dowiesz się np. że bonus powitalny w LV BET jest aktywny tylko przez 30 dni od momentu dokonania premierowego depozytu. Poza tym, w LV BET, skorzystanie z promocji powitalnych wiąże się z koniecznością zagrania minimum trzech zdarzeń. Kurs łączny na kuponie musi wynosić minimum 2.50!

Chcesz skorzystać z bonusu na stronie Noblebet? W takim razie pamiętaj, że musisz w tym celu stworzyć kupon AKO składający się co najmniej z trzech zdarzeń (minimalny łączny kurs to 3.00). W obu tych firmach hazardowych obowiązuje zasada, że jeden bonus przysługuje na jeden adres IP. Musisz na to uważać!

Podsumowanie

LV BET oraz Noblebet przygotowały wiele atrakcyjnych promocji. Pamiętaj jednak, żeby przed skorzystaniem z nich zapoznać się z dokładnymi warunkami. Dzięki temu będziesz wiedział, jakie są konkretne wymagania (odnoszące się do kuponów, minimalnych kursów, czy czasu itp.).

Poprzedni artykułSporty wirtualne w bukmacherce
Następny artykułSkąd czerpać wiedzę na temat zakładów sportowych?