Kolejny weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich zbliża się wielkimi krokami. Przypomina nam o tym między innymi bukmacher LvBET, który przygotował z tej okazji specjalną promocję!

LvBET z bonusem na skoki!
LvBET z bonusem na skoki!

Od piątku do niedzieli w fińskiej Ruce, w ramach drugiego tygodnia zmagań, rywalizować będą skoczkowie narciarscy. LvBET przygotował specjalny bonus dedykowany przede wszystkim fanom tej dyscypliny sportu.

Z oferty mogą oczywiście skorzystać wszyscy gracze legalnego bukmacher LvBET, a polega ona na powiększeniu wygranych o 7%. Akcja dotyczy tylko i wyłącznie zakładów postawionych w aplikacji mobilnej.

Co jeszcze musisz wiedzieć? Akcja bonusowa trwa od 23 listopada (godzina  10:00) do 25 listopada (godzina 22:00) i dotyczy jedynie kuponów postawionych na zdarzenia dotyczące konkursów Pucharu Świata w Ruce.

>>> Kod promocyjny LvBET: BETONLINE <<<

UWAGA! Opisywana promocja nie obejmuje zakładów specjalnych oraz tych postawionych za środki bonusowe. Możesz za to grać wszystkie inne rodzaje zakładów tj. przedmeczowe, na żywo, pojedyncze czy kombi. Co więcej, możesz liczyć na premię na każdym, spełniającym warunki kuponie.

Jeśli jeszcze nie masz konta u legalnego bukmachera LvBET, to pamiętaj, że na każdego nowego klienta czeka tam bogaty pakiet powitalny, w skład którego wchodzą atrakcyjne bonusy od depozytu.

Chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty lub założyć konto? Zrobisz to na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod bonusowy Fortuna na Black Friday
Następny artykułPoczwórna premia w forBET!!!