Bukmacher LvBET, działający w Polsce legalnie za zgodą Ministerstwa Finansów, z okazji zbliżających się meczów polskiej drużyny narodowej przygotował ofertę dedykowaną dla swoich klientów. Jak ona wygląda?

Z Biało-Czerwoni pod wodzą Jerzego Brzęczka zmierzą się w najbliższych dniach z reprezentacjami Czech (15 listopada) i Portugalii (20 listopada), w swoich ostatnich w tym roku oficjalnych spotkaniach na arenie międzynarodowej.

Z tej okazji bukmacher LvBET przygotował wyjątkową ofertę dla swoich graczy.W ramach specjalnego bonusu wygrane zostaną powiększone aż o 14%, co przekracza nawet wartość podatku, jakim objęte są zakłady wzajemne w Polsce!

Jak wziąć udział w promocji? Jest to banalnie proste. Nie trzeba się do niej nawet zapisywać. Trzeba jedynie spełnić określone warunki, po czym zostaniemy automatycznie zakwalifikowani do akcji promocyjnej.

Obejmuje one tylko kupony postawione za pośrednictwem aplikacji mobilnej LvBET, więc osoby obstawiające w tradycyjny sposób, poprzez stronę internetową lub jej wersję mobilną, nie będą uwzględnione i nie otrzymają wygranej powiększonej o 14%.

Bonus aktywowany będzie tylko w dniach meczów reprezentacji Polski z Czechami i Portugalią. Dokładnie na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem. W dniu 15 listopada będzie to godzina 16:45, a 20 listopada godzina 20:45. Zakończenie akcji zbiegnie się w czasie z końcem obu spotkań.

Warto podkreślić, że w tym okienku czasowym klienci LvBET chcący skorzystać z promocji nie będą skazani jedynie na obstawianie meczów polskiej drużyny narodowej. Oferta dopuszcza także typy na inne spotkania, towarzyskie i Ligi Narodów UEFA.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto mieć konto u wielu bukmacherów?
Następny artykułJak odebrać bonus bez depozytu w TOTALbet?