Już w najbliższą sobotę (30 marca) odbędzie się trzecia gala organizacji Fame MMA, podczas której walczyć będą największe gwiazdy polskiego YouTube’a i znani celebryci. LvBET z tej okazji przygotował specjalny bonus.

LvBET zwiększa wygrane na Fame MMA 3!

Większe wygrane w LvBET

Legalny bukmacher LvBET, który jest jednocześnie sponsorem gali, przygotował dla swoich graczy wyjątkową promocję. Dzięki niej każdy uczestnik akcji może liczyć na bonus +50% do wygranej. Przy czym mówimy o premii w wysokości maksimum 50 PLN.

Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z tej oferty specjalnej? Należy postawić za minimum 50 PLN zakład kombi składający się tylko i wyłącznie z trzech typów na Fame MMA 3 o kursie łącznym nie mniejszym niż 2,00. Akcja trwa od 26 marca do godziny 18:59 w dniu 30 marca.

W razie wygranej LvBET przyzna bonus w wysokości połowy czystego zysku, czyli wygranej pomniejszonej o wartość stawki. Każdy uczestnik akcji może zgarnąć tylko jedną premię, maksymalnie 50 PLN.

Sam bonus, który ma zostać przyznany do 1 kwietnia, będzie podległa trzykrotnemu obrotowi w zakładach sportowych (po kursie minimalnym 1,75), zanim będzie możliwa jego wypłata na konto bankowe.

Nigdy nie słyszałeś o Fame MMA? To jedyna w Polsce gala typu freak fight, w której biorą udział gwiazdy Internetu czy też telewizyjni celebryci. Chcesz poznać więcej szczegółów? Sprawdź kartę walk i transmisje online!

Konto w LvBET

Opisywana akcja będzie aktywna zarówno na oficjalnej stronie internetowej, jak i w jej wersji mobilnej, a nawet w aplikacjach na urządzenia przenośnie. Niezbędne jest jednak posiadanie swojego internetowego konta bukmacherskiego w LvBET.

Możesz je założyć na oficjalnym portalu marki w zaledwie kilka minut i bez żadnych kosztów. Mało tego! Jeśli w formularzu wpiszesz kod promocyjny (hasło: BETONLINE), to możesz zyskać więcej niż w ramach podstawowego pakietu powitalnego dla nowych graczy.

Obecnie składa on się z bonusów od dwóch pierwszych wpłat. W sumie można zgarnąć premię na start o równowartości 1 500 PLN!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJuż dziś KSW 47! Etoto z ofertą specjalną. [23 marca]
Następny artykułFortuna z bonusem na MB Boxing Night