Bonus w wysokości nawet 500 PLN mogą dziś, w środę 20 marca, zgarnąć klienci legalnego bukmachera forBET. Jak to zrobić? Tłumaczymy krok po kroku.

Międzynarodowy Dzień Szczęścia z bonusem od forBET!

Rejestracja w forBET

Akcja specjalna z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia, której poświęcony jest ten tekst, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich, którzy posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie w forBET lub zamierzają je założyć jeszcze dziś, w środę 20 marca 2019 roku.

Nie zarejestrowałeś jeszcze swojego konta online? Nic straconego, bo akcja trwa do godziny 23:59, a jego założenie zajmuje dosłownie parę minut. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy wypełnić formularz na oficjalnej stronie internetowej marki.

Nie dość, że cała procedura jest darmowa, to dzięki kodowi promocyjnemu o treści „BETONLINE” można jeszcze zgarnąć ekstra środki na grę. Dodatkowo nowi klienci mogą również skorzystać z pakietu powitalnego „Mistrzowski Start”. Składa się on z bonusów od trzech pierwszych depozytów do kwoty 1 200 PLN maksimum!

Freebet 50 PLN w forBET; KOD: BETONLINE

Bonus 50% od depozytu

W ramach opisywanej promocji każdy jej uczestnik może zgarnąć nawet 500 PLN na grę w zakładach bukmacherskich. Wystarczy w dniu dzisiejszym dokonać wpłaty na swoje konto w forBET, żeby otrzymać automatycznie premię w wysokości połowy depozytu do wskazanej powyżej kwoty maksymalnej.

Choć dodatkowe środki zostaną dopisane automatycznie bez konieczności zapisywania się do akcji czy też późniejszego zgłaszania się po nie. Nie będą one jednak od razu do dyspozycji uczestnika. Najpierw trzeba je aktywować.

Dojdzie do tego po dokonaniu jednokrotnego obrotu kwotą depozytu. Zaliczają się do niego tylko kupony o kursie minimalnym 2,00. Sam bonus musi zostać postawiony w zakładach bukmacherskich x4 na podobnych zasadach.

Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia do znalezienia na oficjalnej stronie legalnego bukmachera.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja forBET na start sezonu Formuły 1!
Następny artykułW STS zakład bez ryzyka na mecz Austria – Polska!