Szukasz ofert specjalnych bukmacherów z okazji Mikołajek? Dobrze trafiłeś. W tym tekście przedstawiamy propozycję marki forBET. 

Mikołajki z forBET!
Mikołajki z forBET!

Jesteś klientem legalnego bukmachera forBET od dłuższego czasu i obstawiasz tam regularnie? Jeśli dokonałeś w ostatnim miesiącu (od 5 listopada do 4 grudnia) obrotu na sumę co najmniej 100 PLN, to czeka na Ciebie miła niespodzianka!

Wspomniany bukmacher ceni lojalność swoich graczy i z okazji Mikołajek przygotował dla nie specjalny bonus. Dodatkowe 10 PLN na grę w zakładach sportowych, które otrzyma każdy, kto spełnił wspomniany powyżej warunek.

Nie musisz zapisywać się do tej akcji, ani zgłaszać po należną premię. Znajdzie ją na swoim koncie w zakładce „Bonusy”, a konkretnie w dziale „Oczekujące bonusy”. Tam musisz aktywować freebet, na co masz 30 dni.

Oczywiście darmowe środki nie mogą zostać od razu wypłacone. Musisz postawić kupony za czterokrotność otrzymanej premii. Każdy z nich musi mieć kurs minimalnym nie mniejszy od 2,00.

Nie masz stażu uprawniającego Cię do otrzymania bonusu lojalnościowego? Nie przejmuje się. W Mikołajki możesz powalczyć jeszcze o specjalną paczkę od forBET. Jest ich dokładnie dziesięć i trafią one do osób, które ustrzelą 6 grudnia najwyższy kurs. Kwalifikowane będą kupony postawione za minimum 20 PLN.

Zainteresowały Cię opisane promocje? Musisz wiedzieć, że są one częścią kalendarza adwentowego, zgodnie z którym gracze forBET mogą liczyć codziennie na nowe niespodzianki aż do 24 grudnia!

Nie masz jeszcze konta? Możesz je otworzyć na oficjalnej stronie internetowej opisywanej marki. Podczas rejestracji możesz też wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: BETONLINE.

TU ZNAJDZIE FORMULARZ REJESTRACYJNY forBET –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLotto online już dostępne dla wszystkich!
Następny artykułFortuna konto tymczasowe