Wtorek i środa (30 kwietnia – 1 maja) to czas pierwszych meczów 1/2 finału UEFA Champions League. Legalny bukmacher STS przygotował z tej okazji ofertę specjalną dla nowych klientów.

Nawet 200 PLN bez ryzyka na Ligę Mistrzów w STS!

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy

Jak wskazano już na wstępie opisywana oferta specjalna skierowana jest wyłącznie do osób, które w okresie akcji promocyjnej zdecydują się założyć swoje internetowe konto bukmacherskie w STS.

Jest na to czas do godziny 23:59 w dniu 1 maja 2019 roku, a więc jeszcze przez niespełna dwa dni. Co jeszcze trzeba zrobić, żeby móc liczyć na cashback do 200 PLN za przegrany kupon?

Najprościej będzie to rozpisać krok po kroku, żeby nikt nie miał wątpliwości, co do zasad tytułowego promo:

  1. Rejestracja konta online u legalnego bukmachera STS;
  2. Wpłata środków na nowo założone konto bukmacherskie w STS;
  3. Zawarcie zakładu SOLO lub AKO z salda depozytowego.

To w zasadzie wszystko. Gracz, którego pierwszy kupon spełniający warunki akcji okaże się przegrany będzie mógł liczyć na zwrot stawki rozumiany jako wkład pomniejszony o podatek. Przy stawce 100 PLN zwrot wyniesie +- 88 PLN. Maksymalny cashback to 200 PLN.

WAŻNE! Podczas wypełniania formularza rejestracji można również skorzystać z kodu promocyjnego o treści „BETONLINE” i zgarnąć zakład bez depozytu o wartości 29 PLN.

Freebet w STS; kod: BETONLINE

Oferta powitalna

Akcja „Bezpieczne Mistrzowskie Emocje” łączy się również z bonusem, który można zgarnąć w ramach oferty powitalnej legalnego bukmachera STS.

W jej ramach gracz dokonujący swojej pierwszej wpłaty na internetowe konto bukmacherskie może zgarnąć dodatkowe 1 000 PLN na grę w zakładach sportowych.

Mowa o premii 100% od pierwszej wpłaty. Szczegóły również tego bonusu na start można znaleźć na oficjalnym portalu marki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic. Bonus na start. Ile można zgarnąć?
Następny artykułforBET tnie ryzyko na weekend!