Wskazany na wstępie legalny bukmacher online przygotował dla swoich graczy specjalną promocję, w ramach której mogą oni zgarnąć nawet 200 PLN w formie bonusu.

Nawet 200 PLN bonusu od LvBET do 12 maja!

Promocja dla stałych graczy

Opisywana w tym tekście oferta specjalna LvBET skierowana jest do wszystkich użytkowników marki, którzy w przeszłości dokonali co najmniej jednego depozytu na swoje internetowe konto bukmacherskie.

W jej ramach, w dniach od wtorku 7 maja do niedzieli 12 maja (godzina 23:59), każdy uczestnik akcji możę zgarnąć nawet dodatkowe 200 PLN na grę w zakładach sportowych.

Mówimy tu o bonusie bukmacherskim o równowartości 50% dokonanej wpłaty, co oznacza, że maksymalną premię otrzymają osoby, które zdecydują się złożyć depozyt w wysokości co najmniej 400 PLN. Minimalna wpłata w ramach promo to 25 PLN.

Szczegóły aktywacji otrzymanej premii znajdują się w regulaminie na oficjalnej stronie internetowe bukmachera LvBET.

Rejestracja w serwisie online

Nie masz jeszcze swojego konta online w LvBET, ale chciałbyś je założyć? Wystarczy, że jesteś pełnoletni i masz dostęp do Internetu. Wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka chwil.

Podczas rejestracji potrzebne będą też dane osobowe tj. chociażby PESEL czy numer konta bankowe oraz skany dowodu tożsamości, dzięki któremu bukmacher będzie mógł zweryfikować te dane.

W jednej z rubryk można wpisać też ekskluzywny kod promocyjny. Mowa o haśle, którego treść brzmi: BETONLINE.

Oferta dla nowych użytkowników

Po otworzeniu internetowego konta bukmacherskiego nowi klienci mogą zazwyczaj skorzystać z tzw. pakietu powitalnego. Jest to bonus lub kilka promocji, które są dedykowane wyłącznie nowicjuszom.

Marka LvBET oferuje obecnie bonusy od dwóch pierwszych depozytów (100% do 1 000 PLN i 50% do 500 PLN).


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułforBET tnie ryzyko na weekend!
Następny artykułW Fortunie dwie promocje na piłkarski weekend!