Bukmacher Betclic w promocji Pewny Zakład przygotował specjalny zwrot, który można otrzymać za postawienie kuponu z jednym nietrafionym typem!

Nie wchodzi jeden mecz - Betclic oddaje całą stawkę!
Nie wchodzi jeden mecz – Betclic oddaje całą stawkę!

Betclic promocja Pewny Zakład

Jak dokładnie to działa, czy jest to coś przygotowanego tylko dla tych, którzy grają na wysokie stawki? W przypadku tego drugiego pytania nikt nie musi się martwić – stawka kwalifikacyjna to od 20 do 40 PLN. Nie ma tu więc mowy o jakichś wysokich kwotach.

W ramach promocji Pewny Zakład Betclic, bo właśnie tak nazywa się opisywana akcja, do zdobycia jest 100% zwrotu w przypadku wielokrotnego kuponu, gdzie nie wszedł jeden typ.

STS kod promocyjny

Betclic kwalifikuje do promocji każdy zakład wielokrotny z minimum 5 typami o kursie 5.0 lub wyższym. Co bardzo ważne – wszystkie typy muszą być z piłki nożnej, nieważne czy z oferty pre-match, czy live.

Jak odebrać zwrot w Betclic Polska?

Każdy zarejestrowany gracz w Betclic musi zapisać się do promocji Pewny Typ. Jeżeli tego nie zrobi, nie będzie mógł zgarnąć zwrotu w przypadku spełnienia warunków tej oferty.

Zwroty dostępne są jedynie do końca 15 sierpnia. Organizator wszystkie dodatkowe środki przeleje na konta odpowiednich typerów dzień później, czyli 16 sierpnia.

Przypominamy, że cały czas dostępny jest na stronie Betclic bonus powitalny, który wynosi do 500 złotych. Cashback może otrzymać każdy nowy gracz. Aktualny kod promocyjny na stronie tego bukmachera brzmi KOD500.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan daje 3000 złotych. Jedna, jedyna szansa dla ciebie!
Następny artykułReaload bonus w LvBET. Nawet do 200 PLN!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)