Nie lubisz czekać do ostatecznego rozstrzygnięcia i chciałbyś zamknąć swój kupon wcześniej? Od teraz możesz to zrobić między innymi u legalnego bukmachera forBET.

Od dziś cashout w forBET!
Od dziś cashout w forBET!

Opcja cash-out, czyli po prostu możliwość wycofania środków z otwartego kuponu, pozwala lepiej zarządzać ryzykiem i daje możliwość wycofania się z zakładu na przykład pod wpływem bieżących wydarzeń, już podczas oglądania obstawionego wydarzenia.

Opisywana funkcjonalność będzie dostępna tylko w aplikacji na urządzenia przenośne oraz na mobilnej wersji strony internetowej, o czym warto pamiętać. Podlegają jej zarówno zakłady przedmeczowej, jak i te na żywo, ale zagrane wyłącznie za własne środki.

Wizualizacja opcji cashout

Jak czytamy w regulaminie akcji, funkcja cash-out będzie dostępna dla wybranych zdarzeń z różnych dyscyplin znajdujących się w ofercie, a o aktualnej dostępności będą decydować aktualne kursy, więc warto na bieżąco stawiać, czy opisywana opcja jest aktywna w przypadku naszego kuponu w danym momencie. Od czego zależna jest dostępność opcji Cash-out?

Z opisywanej funkcjonalności skorzystać będą mogli oczywiście wyłącznie klienci marki forBET, którzy posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie. Możesz założyć je na oficjalnym portalu marki.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego można wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny, dzięki któremu można zgarnąć dodatkowe 50 PLN w ramach oferty powitalnej. Jego treść to: „BETONLINE”.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Od dziś cashout w forBET!
5 (100%) 2 votes