Nie lubisz czekać do ostatecznego rozstrzygnięcia i chciałbyś zamknąć swój kupon wcześniej? Od teraz możesz to zrobić między innymi u legalnego bukmachera forBET.

cashout w forbet
Opcja cashout u bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet wprowadza cash-out

Opcja cash-out, czyli po prostu możliwość wycofania środków z otwartego kuponu, pozwala lepiej zarządzać ryzykiem i daje możliwość wycofania się z zakładu na przykład pod wpływem bieżących wydarzeń, już podczas oglądania obstawionego wydarzenia.

Opisywana funkcjonalność będzie dostępna tylko w aplikacji na urządzenia przenośne oraz na mobilnej wersji strony internetowej, o czym warto pamiętać. Podlegają jej zarówno zakłady przedmeczowej, jak i te na żywo, ale zagrane wyłącznie za własne środki.

Wizualizacja opcji cashout u Polskiego bukmachera Forbet

Forbet opinie graczy zakładów online

Polski bukmacher Forbet posiada bardzo dobre opinie, nie jest to nowy bukmacher dlatego możemy liczyć na to, że jego oferta nie zmieni się z dnia na dzień jak w innych zakładach sportowych. Opinie o Forbet wskazują, że bukmacher ten zasługuje na uwagę z kilku powodów. Przede wszystkim są to promocje i bonusy, które pojawiają się niemal codziennie, to ewenement bo żaden inny bukmacher w Polsce nie przykłada tyle wagi do promocji co Forbet.

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Inną kwestią na którą wskazują gracze w swoich opiniach o Forbet są kursy i marża. Kursy bukmacherskie w Forbet należą do czołówki w Polsce, zwykle są albo najwyższe albo plasują się w pierwszej trójce, podobnie z marża bukmachera, jest ona labo najniższa albo prawie najniższa, przy takiej marży opłacalność kuponów znacznie wzrasta.

„Obstawiam w Forbet od roku, podoba mi się główne ze względu na kursy i ofertę zakładów z piłki nożnej. Obstawiam głównie tę dyscyplinę dlatego Forbet pod tym względem jest świetny. Bonusy są genialne, codziennie jakieś obniżki podatku, wyższe kursy itp. Nigdzie nie znalazłem podobnej oferty promocji co w Forbet.” – opinia o Forbet z betonline.net.pl

Forbet kod promocyjny na bonus

Jak czytamy w regulaminie akcji, funkcja cash-out będzie dostępna dla wybranych zdarzeń z różnych dyscyplin znajdujących się w ofercie, a o aktualnej dostępności będą decydować aktualne kursy, więc warto na bieżąco stawiać, czy opisywana opcja jest aktywna w przypadku naszego kuponu w danym momencie. Od czego zależna jest dostępność opcji Cash-out?

Z opisywanej funkcjonalności skorzystać będą mogli oczywiście wyłącznie klienci marki forBET, którzy posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie. Możesz założyć je na oficjalnym portalu marki.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego można wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny, dzięki któremu można zgarnąć dodatkowe 50 PLN w ramach oferty powitalnej. Jego treść to: „BETONLINE„.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny Fortuna na 20 PLN!
Następny artykułPodajesz kod promocyjny STS i odbierasz 29 PLN bez wpłaty!