Czy pewniaki dnia na żużel pozwalają na zdobywanie dużych wygranych? A może to przereklamowana metoda na tak zwane ogrywanie bukmachera? Każdy regularnie obstawiający na pewno powinien to wiedzieć!

Pewniaki dnia na żużel. Szansa na dużą wygraną?
Pewniaki dnia na żużel. Szansa na dużą wygraną?

Pewniaki na żużel, czyli gwarancja sukcesu albo…

Kiedy ktoś chce skutecznie obstawiać mecze żużlowe, najczęściej wyszukuje w internecie pewniaki na żużel. Początkującym graczom wydaje się, że gotowe typy z sieci są najlepszym sposobem na to, by ograć bukmachera i zarobić spore pieniądze. Takie myślenie może i ma sens w teorii, ale czy w praktyce rzeczywiście nie jest pozbawione wad?

Dobrze jest mieć typy na żużel ze sprawdzonego źródła, ale już samo znalezienie takiego miejsca jest skomplikowanym procesem. Na pewno nie można ufać pierwszej lepszej stronie znalezionej w sieci, gdyż obecnie każdy może ogłosić się skutecznym graczem i stawiać w ciemno, udając, że wie co robi i wszystko dokładnie analizuje.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeżeli nie chcemy przegrywać u bukmachera, a zarabiać, nigdy nie powinniśmy liczyć na pomoc z zewnątrz. W pierwszej kolejności warto patrzeć tylko i wyłącznie na siebie i swoje możliwości (sam system bukmacherski to zazwyczaj za mało!).

Jak dobrze obstawiać żużel, by nie żałować swojej gry?

Obstawianie żużla u bukmachera to temat, którym interesuje się coraz więcej osób. W naszym kraju jest to bardzo popularny sport, a u bukmacherów nie brakuje zakładów do obstawiania o dość dobrych warunkach takich jak bonusy, kursy i tak dalej.

Jeżeli zależy nam na skutecznym typowaniu, starajmy się zawsze jak najwięcej analizować we własnym zakresie. Możemy posiłkować się tym, co inni zamieszczają w sieci, ale tylko pod warunkiem, że nie ma to dużego wpływu na naszą ostateczną typerską decyzję.

Pamiętajmy, by grać jedynie na takie rozgrywki, którymi się interesujemy, a więc nie starajmy się na siłę stawiać na wyścigi organizowane na Wyspach Brytyjskich czy zapleczu Ekstraligi. Jeżeli o czymś nie mamy dużego pojęcia, najpierw zdobywajmy wiedzę, a dopiero później myślmy o poważnym typowaniu.

Obstawianie żużla w STS
Obstawianie żużla w STS

Jaki bukmacher jest dobry do grania na żużel?

Bukmacher bez wad nie istnieje, jednak prędzej czy później każdy znajduje stronę, która spełnia jego oczekiwania. Która strona jest dobra do grania na żużel? Wsród graczy najpopularniejsze są następujące portale:

  • www.STS.pl – nowi gracze dostają na start 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE” oraz do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden
  • www.eFortuna.pl – bonus powitalny to 20 PLN bez wpłaty, 2000 PLN za depozyt pierwszy i 200 PLN jako zakład bez ryzyka
  • www.Betfan.pl – promocja na start umożliwia zgarnięcie nawet 3100 PLN ekstra, w tym 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Kod promocyjny to „BETONLINE„.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowy iPhone – czego nowego się spodziewać?
Następny artykułTidal z większą ilością utworów w najwyższej jakości dźwięku
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)