Tylko do końca listopada obowiązuje w forBET specjalna oferta powitalna, dzięki której nowi gracze mogą skorzystać aż z czterech bonusów! Chcesz zapoznać się z jej warunkami? Zapraszamy do lektury. 

Poczwórna premia w forBET!!!
Poczwórna premia w forBET!!!

 

Promocje powitalne są stałym elementem krajobrazu rynku zakładów sportowych w Polsce, ale forBET przygotował naprawdę coś wyjątkowego. Trzeba jednak pamiętać, że opisywany pakiet bonusów będzie dostępny naprawdę krótko, bo tylko od  22 listopada do godziny 23:59 w dniu 30 listopada.

Na pierwszy plan wysuwa się ulubiony bonus większość początkujących graczy, czyli zakład bez depozytu. Żeby go otrzymać wystarczy otworzyć konto w forBET i oczywiście przejść pozytywnie proces weryfikacji, który sprowadza się do sprawdzenia danych osobowych.

Nie musisz się zgłaszać po należną premię czy też zapisywać się do akcji, wszystko stanie się automatycznie. Na Twoim koncie bukmacherskim pojawi się 20 PLN do wykorzystania w zakładach sportowych, które musi zostać postawione w ciągu 7 dni na kupon o kursie minimalnym 2,00.

To jednak nie wszystko. Z myślą o bardziej wymagających klientach forBET przygotował również bonusy aż od trzech kolejnych depozytów! Premia za pierwszą wpłatę to aż 100%, za drugą 75%, a za trzecią 50%. Każda z nich maksymalnie do 1200 PLN! Sumując to wszystko, już na starcie możesz zyskać na grę dodatkowe 1 220 PLN!

Podczas zakładania konta możesz dodatkowo wykorzystać specjalny kod promocyjny. Wystarczy, że w trakcie rejestracji w formularzu wpisze hasło: „BETONLINE”. Wszelkie informacje na temat oferty powitalnej oraz jej szczegółowe warunki i regulamin znajdziesz na portalu bukmachera forBET.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poczwórna premia w forBET!!!
5 (100%) 2 votes