Tylko do końca listopada obowiązuje w forBET specjalna oferta powitalna, dzięki której nowi gracze mogą skorzystać aż z czterech bonusów! Chcesz zapoznać się z jej warunkami? Zapraszamy do lektury. 

Poczwórna premia w forBET!!!
Poczwórna premia w forBET!!!

Nowe bonusy bukmachera Forbet

Promocje powitalne są stałym elementem krajobrazu rynku zakładów sportowych w Polsce, ale forBET przygotował naprawdę coś wyjątkowego. Trzeba jednak pamiętać, że opisywany pakiet bonusów będzie dostępny naprawdę krótko, bo tylko od  22 listopada do godziny 23:59 w dniu 30 listopada.

Na pierwszy plan wysuwa się ulubiony bonus większość początkujących graczy, czyli zakład bez depozytu. Żeby go otrzymać wystarczy otworzyć konto w forBET i oczywiście przejść pozytywnie proces weryfikacji, który sprowadza się do sprawdzenia danych osobowych.

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie musisz się zgłaszać po należną premię czy też zapisywać się do akcji, wszystko stanie się automatycznie. Na Twoim koncie bukmacherskim pojawi się 20 PLN do wykorzystania w zakładach sportowych, które musi zostać postawione w ciągu 7 dni na kupon o kursie minimalnym 2,00.

To jednak nie wszystko. Z myślą o bardziej wymagających klientach forBET przygotował również bonusy aż od trzech kolejnych depozytów! Premia za pierwszą wpłatę to aż 100%, za drugą 75%, a za trzecią 50%. Każda z nich maksymalnie do 1200 PLN! Sumując to wszystko, już na starcie możesz zyskać na grę dodatkowe 1 220 PLN!

Podczas zakładania konta możesz dodatkowo wykorzystać specjalny kod promocyjny. Wystarczy, że w trakcie rejestracji w formularzu wpisze hasło: „BETONLINE”. Wszelkie informacje na temat oferty powitalnej oraz jej szczegółowe warunki i regulamin znajdziesz na portalu bukmachera forBET.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET z bonusem na skoki!
Następny artykułPZBUK bonus powitalny. Wasze opinie