Każda osoba zarejestrowana u bukmachera LV BET może już teraz postawić na swoich faworytów, którzy pojawią się podczas gali FAME MMA 3. Oto najnowsze kursy na wszystkie dziewięć walk!

Podano kursy na FAME MMA 3. Poznaj faworytów!
Podano kursy na FAME MMA 3. Poznaj faworytów!

FAME MMA 3 kursy na walki

Obstawianie FAME MMA 3 to coś, co cieszy się ogromną popularnością wśród polskich typerów. Raczej nikogo nie powinno to dziwić, bo przecież freak fighty już od wielu, wielu lat przyciągają przed telewizory i na trybuny aren sportowych prawdziwe tłumy miłośników sportów walki.

FAME MMA 3 będzie wyjątkowe, ponieważ w jej karcie walk znalazła się pierwsza w historii cyklu walka kobieca. Na dodatek będzie to pojedynek, w którym wystąpi „celebrytka numer jeden”, czyli Monika „Esmeralda” Godlewska!

fortuna kod bonusowy
Darmowy freebet w Fortunie. Kod bonusowy: BETONLINE

LV BET jest legalnym bukmacherem, który po raz kolejny zdecydował się podjąć współpracę z organizatorami FAME MMA. Zgodnie z przewidywaniami, to właśnie na stronie tej marki pojawiły się po raz pierwszy kursy FAME MMA 3!

Obstawianie FAME MMA 3. Kto wygra?

Kogo uznaje się za faworyta, a kogo już przed galą skazuje na porażkę? JAk w notowaniach wypada jedna z sióstr Godlewskich? Wystarczy spojrzeć na tabelę poniżej, by poznać odpowiedzi na wszystkie pytania tego typu!

Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński1.42 – 2.80
Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel Pawlak1.40 – 2.80
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „TaxiZłotówa” Wrzesień1.70 – 2.07
Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roslik1.46 – 2.55
Bartek „Ruby” Brzeziński – Krystian „Krycha” Wilczak2.14 – 1.66
Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś1.71 – 2.06
Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka1.95 – 1.79
Marta „LinkiMaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska1.44 – 2.65
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Marcin „Mnich Term.” Wójcik4.20 – 1.20

Jeżeli chcesz obstawić jedną lub kilka walk z karty FAME MMA 3, wystarczy, że założysz darmowe konto na stronie marki LV BET. Na dodatek, kod promocyjny „BETONLINE” pozwoli ci na otrzymanie 20 złotych za darmo, a potem nawet 1500 złotych za wpłatę!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodajesz kod promocyjny STS i odbierasz 29 PLN bez wpłaty!
Następny artykułWiększe wygrane na Raw Air w Fortunie!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)