Już w ten weekend wystartują Mistrzostwa Świata Formuły 1. Po ośmiu latach przerwy w roli kierowcy wyścigowego ponownie zobaczymy Roberta Kubicę, który zasiądzie w bolidzie Williamsa. Bukmacher forBET przygotował z tej okazji specjalną promocję.

Promocja forBET na start sezonu Formuły 1!
Promocja forBET na start sezonu Formuły 1!

Bonusy na GP Australii

Legalny bukmacher forBET, chcąc uczcić powrót Roberta Kubicy do ścigania się na torach Formuły 1 przygotował promocję, w ramach której klienci tej marki mogą zgarnąć liczne bonusy. Są one powiązane z osiągnięciami polskiego kierowcy. Oto co można zyskać, biorąc udział w akcji specjalnej:

  • 20 PLN, jeśli Robert Kubica ukończy wyścig;
  • 10 PLN, jeśli Robert Kubica ukończy wyścig i wyprzedzi Gerorge’a Russella;
  • 40 PLN. jeśli Robert Kubica zajmie miejsce 10-15;
  • 80 PLN, jeśli Robert Kubica zajmie miejsce 5-9;
  • 150 PLN, jeśli Robert Kubica zajmie miejsce 1-4.

WAŻNE! Wymienione powyżej bonusy sumują się, ale każdy uczestnik promocji może zgarnąć premię tylko raz. Należne środki pojawią się na kontach graczy w poniedziałek 18 marca 2019 roku do godziny 16:00 i podlegają czterokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2,00 zanim ich wypłata będzie możliwa.

Zastanawiasz się, co trzeba zrobić, żeby w ogóle wziąć udział w opisywanej akcji? Już tłumaczymy. Należy postawić kupon składający się z minimum trzech różnych zdarzeń, w tym co najmniej jednego na zdarzenie z oferty na Grand Prix Australii, dokładnie za 49 PLN. Minimalny kurs każdego z typów to 1,35.

Promocja dotyczy niedzielnego wyścigu, więc co zrozumiałe, promocyjny kupon musi zostać postawiony przed jego rozpoczęciem (do godziny 6:05 w dniu 17 marca), a wszystkie zakłady na nim zawarte muszą zostać rozliczone do końca dnia wyścigowego.

Rejestracja konta

Opisywana oferta specjalna skierowana jest wyłącznie do klientów legalnego bukmachera forBET. Nie masz tam jeszcze swojego konta? Nic straconego, bo możesz otworzyć je w każdej chwili, odwiedzając oficjalny portal marki.

Tam znajdziesz formularz rejestracyjny, którego wypełnienie jest całkowicie darmowe. W trakcie wpisywania danych możesz podać też ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE”, dzięki któremu zgarniesz więcej, niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Przypominamy, że pakiet powitalny opisywanej firmy składa się ze bonusów od trzech pierwszych depozytów, w ramach których można zgarnąć nawet 1200 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych.

Freebet w forBET, kod: BETONLINE

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane na Raw Air w Fortunie!
Następny artykułMiędzynarodowy Dzień Szczęścia z bonusem od forBET!