Mariusz Pudzianowski, były strongman, a obecnie zawodnik MMA, został twarzą bukmachera Betfan. To ma być coś więcej niż sama akcja ambasadorska!

Pudzianowski twarzą bukmachera Betfan. To ma być współpraca inna od reszty!
Pudzianowski twarzą bukmachera Betfan. To ma być współpraca inna od reszty!

Pudzian i Betfan – ambasadorstwo czy coś więcej?

Pudzianowski pojawia się w mediach dość często, ale po raz pierwszy zdecydował się zostać twarzą jakiejś firmy bukmacherskiej. Betfan tym samym dołącza do grona portali, w których celebryci odgrywają ważną rolę.

Popularny „Pudzian” przyznaje, że nie chodzi tutaj tylko o ambasadorstwo. Chce pomagać w tworzeniu marki Betfan i pomagać w jej promowaniu. Firma jednocześnie chciałaby zostać sponsorem graczy i wprost przyznaje, że to na jak najlepszej ofercie, a nie promowaniu zamierza się skupiać.

STS kod promocyjny

Prawdopodobnie już wkrótce przedstawiona zostanie przez Betfan promocja, gdzie Pudzianowski będzie stanowił ważną część. Na konkrety przyjdzie jednak jeszcze pora, a na pewno o wielu z nich damy wam znać!

Pudzianowski został twarzą legalnego bukmachera

Jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by oceniać partnerstwo Pudzianowskiego z bukmacherem. Pod względem marketingowym na pewno będzie to strzał w dziesiątkę, ale czy to wystarczy do tego, by przyciągnąć graczy do portalu?

Betfan działa na polskim rynku legalnie, ponieważ posiada licencję Ministerstwa Finansów. Można grać u niego zgodnie z przepisami, a jakby tego było mało – nowi gracze mogą u niego liczyć na największy bonus powitalny w Polsce, czyli nawet 3000 złotych!

Jeszcze niewystarczająco? Betfan kod promocyjnyBETONLINE” to dodatkowa premia w postaci freebetu 50 złotych!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSiatkarski bonus w STS. Premia 200 PLN na mistrzostwa Europy!
Następny artykułBetClic z promocją na Ligę Mistrzów. Tylko do 23 października!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)