Jakie są wasze opinie na temat bonusu powitalnego, jaki można otrzymać w PZBUK? Czy ten legalny bukmacher oferuje na start coś ciekawego dla nowych graczy?

PZBUK bonus powitalny. Wasze opinie
PZBUK bonus powitalny. Wasze opinie

Legalny bukmacher PZbuk

Opinie graczy są najważniejsze, bowiem są oni całkowicie obiektywni, a wszystko, na czym im zależy to zdobycie jak najlepszych warunków do obstawiania. Bukmacher legalny PZBUK jest na polskim rynku stosunkowo od niedawna, dlatego nie ma zbyt wiele w sieci na jego temat.
Wiadomo natomiast o ofercie bonusów i promocji bukmacherskich, które PZbuk oferuje swoim nowym graczom.

Na szczęście, wystarczy trochę poszukać, by dowiedzieć się, czy PZBUK bonus powitalny to oferta godna uwagi, czy wręcz przeciwnie. Jeżeli chcieliście dokonać rejestracji u tego bukmachera, na pewno powinniście przeglądać tego rodzaju wpisy.

fortuna kod bonusowy
Darmowy freebet w Fortunie. Kod bonusowy: BETONLINE

Opinie graczy o PZbuk

Na ten moment firma bukmacherska PZBUK nie cieszy się zbyt dobrą opinią. Od momentu uruchomienia strony internetowej nic w niej nie zmieniła i wydaje się, że w najbliższym czasie nie planuje dodania nowych funkcji.

„Początek bukmachera PZbuk był dość słaby, nieczytelna strona internetowa, nie wiadomo było jakie bonusy sa dostępne, kiepska oferta zakładów. Dzisiaj jest trochę lepiej ale ja dałbym PZbuk jeszcze trochę czasu żeby wprowadził do oferty więcej dyscyplin i zakładów na e-sport. Póki co gram w Etoto i na razie nie zmieniam go na innego bukmachera online.” – opinia z forum betonline.net.pl

Sama premia na start również w tym przypadku do wyjątkowo atrakcyjnych nie należy. Zakład za darmo o wartości 50 PLN to raczej niewiele w porównaniu z promocjami takich firm jak chociażby Fortuna czy LvBET.

Gdybyśmy chcieli podsumować wszystkie komentarze z internetu, na pewno doszlibyśmy tylko do jednego wniosku – na ten moment gracze nie polecają PZBUK. Czy zmieni się to w najbliższym czasie? Cóż, pożyjemy – zobaczymy! 😉


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PZBUK bonus powitalny. Wasze opinie
5 (100%) 3 votes