Do poniedziałku 9 września (godzina 23:59) klienci legalnego bukmacher LvBET mogą odebrać bonus od depozytu. Maksymalnie można zgarnąć równowartość 200 PLN na grę w zakładach wzajemnych.

Reaload bonus w LvBET. Nawet do 200 PLN!

LvBET reload bonus

Na czym dokładnie polega tytułowa akcja i jak z niej skorzystać? Otóż bonus bukmacherski od LvBET mogą odebrać wszyscy klienci tej marki, którzy zdecydują się wpłacić na swoje konto online u wskazanego bukmachera minimum 25 PLN w okresie od 5 do 9 września włącznie.

Opisywana promocja bukmacherska została pomyślana z okazji kolejnych meczów reprezentacji Polski w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, a te zostaną rozegrane 6 i właśnie 9 września.

W jej ramach można otrzymać bonus od depozytu w wysokości 50% pierwszej wpłaty we wskazanym powyżej okresie do kwoty maksymalnej 200 PLN (przy wpłacie minimum 400 PLN). Każdy uczestnik akcji może odebrać tylko jedną taką premię.

Więcej szczegółów promo „Bonus do 200 PLN” można znaleźć na oficjalnym portalu internetowym legalnego bukmachera LvBET.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny LvBET

Niezbędne do skorzystanie z opisanej powyżej promocji jest oczywiście posiadanie konta bukmacherskiego w serwisie online LvBET. Można to zrobić na oficjalnym portalu marki w zaledwie kilka minut i bez żadnych kosztów.

Na nowych graczy czeka pakiet powitalny, w ramach którego można zgarnąć nawet dodatkowe 1 500 PLN na grę w zakładach bukmacherskich. Przy czym wysokość premii na start uzależniona jest od wysokości dwóch pierwszych wpłat.

Osoby, które nie chcą od razu ryzykować własnych środków mogą skorzystać też z kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, dzięki któremu mogą otrzymać darmowy zakład bez depozytu o równowartości 20 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

Poprzedni artykułNie wchodzi jeden mecz – Betclic oddaje całą stawkę!
Następny artykułSiatkarski bonus w STS. Premia 200 PLN na mistrzostwa Europy!