Bukmacher STS przygotował bonus na siatkarskie mistrzostwa Europy. Do zdobycia jest premia 200 PLN, a sam prezent na start to jeszcze nie wszystko, co można otrzymać!

Siatkarski bonus w STS. Premia 200 PLN ana mistrzostwa Europy!
Siatkarski bonus w STS. Premia 200 PLN ana mistrzostwa Europy!

STS bonus na siatkówkę

Oferta jest przygotowana tylko dla osób, które jeszcze nie są zarejestrowane na stronie marki bukmacherskiej STS. Premia to 100% zwrotu od przegranego pierwszego kuponu postawionego po zapisaniu się do buka.

Siatkarski bonus może być wykorzystany tylko w przypadku zakładu z własnych środków – kasa zgromadzona na saldzie bonusowym nie jest w ogóle brana pod uwagę!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

29 PLN bez depozytu + 200 PLN na siatkówkę!

Promocja dostępna jest w dniach od 19 do 21 września. Otrzymane w niej środki można wykorzystać na obstawianie w STS, a następnie na wypłatę oraz dowolny cel!

Uwaga! Do zwrotu liczą się jedynie kupony rozliczone do końca 23 września. Bukmacher ma dokładnie 24 godziny od momentu zakończenia zakładu na przyznanie bonusowej nagrody.

Dostępny w STS kod promocyjny brzmi „BETONLINE„. Można go wpisać przy zapisywaniu się do bukmachera. Co można zyskać na start? 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN za wpłatę numer jeden.

A ty masz już swoje typy bukmacherskie na siatkówkę? Na ten moment reprezentacja Polski, jako aktualny mistrz świata, jest jednym z faworytów do wygrania mistrzostw Europy 2019. Wkrótce przekonamy się, czy Biało-Czerwoni nie zawiodą swoich fanów w najważniejszych spotkaniach turnieju.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułReaload bonus w LvBET. Nawet do 200 PLN!
Następny artykułPudzianowski twarzą bukmachera Betfan. To ma być współpraca inna od reszty!
Kiedyś uwielbiałem grać u bukmacherów stacjonarnych, ale obecnie mam na to za mało czasu. Kocham obstawianie live oraz śledzenie ciekawostek statystycznych. Bardzo nie lubią obstawiać amerykańskich lig ;)