W dobie naszych czasów sporty wirtualne są jednym z najpopularniejszych sportów w zakładach online. W bardzo krótkim czasie e-sporty zawładnęły rynkiem bukmacherskim, dzięki czemu możemy je obstawiać praktycznie u każdego bukmachera w Polsce. Dzisiaj opowiemy wam kilka ciekawostek na temat e-sportu w bukmacherce.

Sporty wirtualne w bukmacherce

Co możemy obstawiać z wirtualnych sportów u bukmachera

Najbardziej popularne gry na świecie na ten moment są Apex legends, bądź też Call of Duty Warzone. Gry te są z kategorii battle royale i są to najmłodsze gatunki gry jakie są obecnie dostępne. Z kolei z kategorii first-person shooter najpopularniejszą grą na świecie jest Counter Strike Global Offensive. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie. Zaczynając dopiero przygodę z obstawianiem zakładów na e-sport, warto jest przejrzeć bonusy na start. Także trzeba sprawdzić wszystkich bukmacherów pod kątem ofert, który ma najlepsze i wybrać tego który nam najbardziej odpowiada. Najlepszym pomysłem na sprawdzenie bukmacherów jest przetestowanie każdego z nich za pomocą rejestrowania kont testowych. W taki sposób zdobędziemy od każdego z nich bonusy bukmacherskie, które w późniejszym czasie po pełnej rejestracji będziemy mogli z nich skorzystać.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Czy e-sport jest opłacalny?

Odpowiedź brzmi, TAK! Co lepsze w e-sporcie ścieżek kariery jest bardzo wiele, nie tylko w bukmacherce. Przykładowo można zostać trenerem e-sportowym. Tutaj liczy się obszerna wiedza o tematyce e-sportu, którą także można pozyskać grając i przechodząc najnowsze produkcje gier oraz będąc na bieżąco z najlepszymi drużynami e-sportowymi. Tak więc, jeśli macie spore doświadczenie i wiecie, że to jest wasz konik, to warto skupić się także na obstawianiu zakładów bukmacherskich na e-sport.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Typowanie na e-sporty

Typowanie e-sportów w zupełności niczym nie różni się od typowania normalnych sportów. Nic trudnego, jedynie co musimy zrobić to wybrać swojego faworyta, stawkę i możemy zakład jest gotowy. Natomiast jeśli myślimy o rodzajach zakładów to możemy wytypować zakład pojedynczy lub akumulowany w którym można obstawić kilka typów na jednym zakładzie. W drugim typie zakładów można wygrać znacznie więcej, ale żeby to zrobić musisz mieć nieziemskie szczęście, ponieważ wygrać w tym zakładzie nie jest tak łatwo. Aby zacząć obstawiać zakłady na e-sport, należy się z nimi dokładnie zapoznać, z regulaminem oraz zasadami jakie dotyczą danej gry, ponieważ w tym momencie już nie chodzi o zwykłą grę, a o pieniądze które się obstawia, a nikt nie chce tracić na zakładach, czyż nie?

Poprzedni artykułPoradnik dla nowicjuszy
Następny artykułLV BET i Noblebet – najlepsze promocje