Legalny bukmacher TOTALbet przygotował dla swoich klientów specjalną promocję z okazji inauguracji zmagań w młodzieżowym mundialu, który po raz pierwszy w historii zagości w Polsce. Zainteresowany szczegółami?

Startują MŚ U20. TOTALbet płaci za gole Polaków przeciwko Kolumbii!
Startują MŚ U20. TOTALbet płaci za gole Polaków przeciwko Kolumbii!

Freebety za gole Polaków

TOTALbet, legalny bukmacher online, oferuje swoim graczom darmowy zakład o równowartości 5 PLN za każdą bramkę reprezentacji Polski w czwartkowym meczu z drużyną narodową Kolumbii (start o 20:30). Bez limitu!

Oczywiście w świecie zakładów bukmacherskich rzadko dostaje się coś zupełnie za darmo. Co trzeba zrobić, żeby zakwalifikować się do tej akcji? Trzeba postawić zakład online spełniający następujące warunki:

  • kupon SOLO lub AKO;
  • stawka minimum 20 PLN (nie wchodzą w grę środki bonusowe);
  • typ 1×2 na mecz Polska – Kolumbia w ramach MŚ U20 (do godziny 20:30 z oferty przedmeczowej);
  • zdarzenia z oferty bukmacherskiej, rozliczone najpóźniej do godz. 02:00 w dniu 24.05.2019;
  • nie są wliczane zakłady po użyciu funkcji Cash-out, zakłady specjalne (np. TOTALboost) oraz zakłady, gdzie nastąpił zwrot stawki.

Każdy uczestnik może otrzymać premię tylko za jeden kupon spełniający warunki opisywanej promocji.

Darmowy zakład za rejestrację

W momencie pisania tej notki bukmacher TOTALbet ma również aktywną inną promocję. W jej ramach każdy nowo zarejestrowany w serwisie online bukmachera może otrzymać freebet 10 PLN.

Wystarczy dokonać tzw. pełnej aktywacji konta. Do założenia konta tymczasowego wystarczy wypełnienie formularza z podstawowymi danymi osobowymi.

Z pełną rejestracją i aktywacją konta online mamy do czynienia po przesłaniu i weryfikacji dokumentu tożsamości. Dokładnie za to można otrzymać darmowy zakład.

Bonus na start

To jeszcze nie wszystko. Nowi gracze wskazanego bukmachera mogą zgarnąć również bonus od pierwszej wpłaty, który na zachętę oferuje praktycznie każda firma bukmacherska.

W TOTALbet jest to premia w wysokości 100% pierwszego depozytu. Z tym, że ograniczona do maksimum 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW Fortunie dwie promocje na piłkarski weekend!
Następny artykułBonusy od LvBET na finał Ligi Mistrzów UEFA!